О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 361 "Об утверждении бюджета города Алга на 2026-2028 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 24 июня 2026 года № 420
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 361 "Об утверждении бюджета города Алга на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 917 355 тысяч тенге:
налоговые поступления – 348 693 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 881 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 767 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 529 014 тысяч тенге;
2) затраты - 940 475,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 23 120,3 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 "2026-2028 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 420 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Алға қаласы бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 917 355 мың теңге:
салықтық түсімдер – 348 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 881 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 37 767 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 529 014 мың теңге;
2) шығындар – 940 475,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 23 120,3 теңге;