О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 363 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2026 года № 389
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 363 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескоспинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 115 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 752 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 434 тысяч тенге;
специальные поступления- 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 929 тысяч тенге;
2) затраты – 66 842,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 727,6 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 727,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 727,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 363 "2026-2028 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 ақпандағы № 389 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 363 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 115 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 434 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 929 мың теңге;
2) шығындар – 66 842,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 727,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 727,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 727,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.