О внесении изменения в постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Айтекебийcкого района Актюбинской области от 20 июля 2026 года № 203
Акимат Айтекебийского района Актюбинской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4032) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айтекебийского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района Д. Тугузбаев
СОГЛАСОВАНО:
Айтекебийская районная территориальная
избирательная комиссия Актюбинской области
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
от 20 июля 2026 года № 203
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
от 8 сентября 2014 года № 168
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Айтекебийского района
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
количество
1
Аккольский сельский округ
село Акколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Абая, № 1
1
2
Актастинский сельский округ
село Актасты
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Актастинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Айтеке би, дом № 5.
1
село Толыбай
стенд перед зданием Толыбайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, № 10
1
3
Аралтогайский сельский округ
село Аралтогай
стенд перед зданием Аралтогайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Жанкожа батыра, № 4
1
село Улгайсын
стенд перед зданием Улгайсынского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Буркитали Сейсекенова, № 14
1
село Милы
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Милинская начальная образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Ыбырай Алтынсарина, № 19
1
село Киякты
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Кыналинская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Алии Молдагуловой, № 12
1
4
Айкенский сельский округ
село Айке
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Айкенская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Д.Конаева, № 15
1
село Теренсай
стенд перед зданием Теренсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурпеиса Байганина, № 2а
1
5
Тумабулакский сельский округ
село Тумабулак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Баскудукская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Бейбитшилик, № 9
1
село Сарыбулак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Мамытская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Шаруашылык, № 14
1
6
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Тынгерлер, № 3
1
7
Жабасакский сельский округ
село Жабасак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жабасакская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица У. Кулумбетова, № 2
1
село Байжанколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Байжанкольская начальная образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Абая Кунанбаева, № 15а
1
село Аккум
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккумская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, № 9
1
8
Кызылжулдызский сельский округ
село Аралтобе
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жакия Сарсенова" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Былшык би, № 28
1
9
Кумкудукский сельский округ
село Кумкудук
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карашатауская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Байтаза Бисембаева, № 1
1
10
Карабутакский сельский округ
село Карабутак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени К.Шангытбаева" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Б.Момышулы, № 43
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Г.Шевченко" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица У. Алдабергенова, № 19
1
село Белкопа
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Белкопинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Жолай Жусип, № 8а
1
село Жаруткел
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жароткельская основная средняя образовательпая школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Алии Молдагуловой, № 7
1
село Енбекту
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Енбектуская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурмана Алдекешова, № 3
1
11
сельский округ Темирбека Жургенова
село Темирбека Жургенова
стенд перед зданием государственного коммунального казҰнного предприятия "Айтекебийский районный Дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Айтекебийского района Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, дом № 67.
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Айтекебийская районная централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Ардагер, № 9Б
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Жургенова" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица К. Айтазина, № 16а
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Комсомольская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица У. Канахина, дом № 36.
1
село Талдысай
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Талдысайская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица М.Сарбасова, № 34
1
12
Кайрактинский сельский округ
село Талдык
"Талдыкская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурмана Алдекешова, № 1
1
13
Саратский сельский округ
село Сарат
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Саратская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Т.Жургенова, № 2
1
14
Сулукольский сельский округ
село Сулуколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сулукольская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Д.А.Конаева, № 16
1
15
Ушкаттинский сельский округ
село Ушкатты
стенд перед зданием Ушкаттинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Желтоксан, № 2
1

"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 қаулысына өзгеріс енгізу туралы"
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 20 шілдедегі № 203 қаулысы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігі, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Тоғызбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы Ақтөбе облысы
Әйтеке би аудандық аумақтық сайлау
комиссиясы
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2026 жылғы № 203 қаулысына
қосымша
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 168 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін арналған орындар
Ауылдық округтердің атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
саны
1
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы
Абай көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
2
Ақтасты ауылдық округі
Ақтасты ауылы
Әйтеке би көшесі № 5, мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтасты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Толыбай ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі, № 10 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Толыбай ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
1
3
Аралтоғай ауылдық округі
Аралтоғай ауылы
Жанқожа батыр көшесі, № 4 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Аралтоғай ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
1
Ұлғайсын ауылы
Бүркітәлі Сейсекенов көшесі, № 14 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ұлғайсын ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
1
Милы ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Милы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Қияқты ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, № 12 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қыналы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
4
Әйке ауылдық округі
Әйке ауылы
Д.Қонаев көшесі, № 15 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әйке жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Тереңсай ауылы
Нұрпейіс Байғанин көшесі, № 2а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Тереңсай ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
1
5
Тұмабұлақ ауылдық округі
Тұмабұлақ ауылы
Бейбітшілік көшесі, № 9 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Басқұдық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Сарыбұлақ ауылы
Шаруашылық көшесі, № 14 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мамыт негізгі орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
6
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы
Тыңгерлер көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
7
Жабасақ ауылдық округі
Жабасақ ауылы
Ұ.Құлымбетов көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жабасақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Байжанкөл ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, № 15а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байжанкөл бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Аққұм ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі, № 9 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққұм негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
8
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Аралтөбе ауылы
Былшық би көшесі, № 28 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жақия Сәрсенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
9
Құмқұдық ауылдық округі
Құмқұдық ауылы
Байтаза Бисембаев көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашатау жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
10
Қарабұтақ ауылдық округі
Қарабұтақ ауылы
Б.Момышұлы көшесі № 43 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Шаңғытбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Ө.Алдабергенов көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Г.Шевченко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Белқопа ауылы
Жолай Жүсіп көшесі, № 8а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белқопа жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Жарөткел ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, № 7 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарөткел негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Еңбекту ауылы
Нұрман Әлдекешов көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекту жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
11
Темірбек Жүргенов ауылдық округі
Темірбек Жүргенов ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі № 67, мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимаратындағы стенд
1
Ардагер көшесі, № 9Б мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әйтеке би аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Қ.Айтазин көшесі, № 16а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Жүргенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
Ө.Канахин көшесі, № 36 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Комсомол жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
Талдысай ауылы
М.Сарбасов көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдысай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
12
Қайрақты ауылдық округі
Талдық ауылы
Нұрман Әлдекешов көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдық негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
13
Сарат ауылдық округі
Сарат ауылы
Т.Жүргенов көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарат жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
14
Сұлукөл ауылдық округі
Сұлукөл ауылы
Д.Қонаев көшесі, № 16 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұлукөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
1
15
Үшқатты ауылдық округі
Үшқатты
Желтоқсан көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Үшқатты ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
1