О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 8С-39/21 "О бюджете Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2026 года № 8С-44/9
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028" от 24 декабря 2025 года № 8С-39/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220718) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 215054,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22920,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192134,0 тысяч тенге;
2) затраты – 216442,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/21 "2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 8С-44/9 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220718 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 215054,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 192134,0 мың теңге;
2) шығындар – 216442,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1388,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1388,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М. Нурпанова
Приложение
к решению
Бурабайского районного маслихата
от 18 мая 2026 года № 8С-44/9
Приложение 1
к решению
Бурабайского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1388,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1388,1 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешіміне 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрпанова
Бурабай аудандық мәслихатының
2026 жылғы 18 мамырдағы № 8С-44/9
шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының