"О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 8С-39/13 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2026-2028 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2026 года № 8С-44/3
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 8С-39/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220163) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 648299,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 410185,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5665,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232449,6 тысяч тенге;
2) затраты – 654699,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6399,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6399,6 тысяч тенге.";
пункт 4 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/13 "2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 8С-44/3 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220163 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 648299,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 410185,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5665,0 мың теңге;
арнайы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 232449,6 мың теңге;
2) шығындар – 654699,2 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 6399,6 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6399,6 мың теңге.";
орыс тіліндегі 4-тармақтың мәтіні жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.