О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 426/57-8 "О бюджете сельского округа Ақжар на 2026-2028 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2026 года № 473/63-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете сельского округа Ақжар на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 426/57-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220839) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ақжар на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 988,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 988,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 988,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -5 000,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 000,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –5 000,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
27 марта 2026 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
27 марта 2026 года
Приложение
к решению Целиноградского районного
маслихата от 27 марта 2026 года № 473/63-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 22 декабря 2025 года № 426/57-8
Бюджет сельского округа Ақжар на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 426/57-8 "2026-2028 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 наурыздағы № 473/63-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 426/57-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220839 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 988,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 988,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 988,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 000,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 000,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 000,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л. Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Д. Сабырғали
2026 жылғы 27 наурыз
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А. Беркеева
2026 жылғы 27 наурыз
Целиноград аудандық мәслихатының
2026 жылғы 27 наурыздағы
№ 473/63-8 шешіміне қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 426/57-8 шешіміне
1-қосымша
Ақжар ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер