О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 2/41 "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2026 года № 2/45
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 2/41 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 874,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 377,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 875,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 2/41 "2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 наурыздағы № 2/45 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 2/41 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 874,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 377,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 875,0 мың теңге;