О внесений изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2025 года №8С-43/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2026 года № 8С-46/3
В соответствии с пунктом 2 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года №8С-43/2 следующие изменения:
1) Внести изменения в бюджет города Есиль на 2026-2028 годы, согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 270793 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 265500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала- 5292 тысяч тенге;
2) затраты – 318795,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 48002,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48002,9 тысяч тенге".
12) Внести изменения в бюджет села Московское на 2026-2028 годы, согласно приложению 2 в следующих объемах:
1) доходы – 24535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3444 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 21091 тысяч тенге;
2) затраты – 25445,4 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-910,4) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 910,4 тысяча тенге".
Приложение 1, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
_________________С. Балжанов

Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-43/2 "2026-2028 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 8С-46/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-43/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2026-2028 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджетіне 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер -270793 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер- 265500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 5292 мың теңге;
2) шығындар – 318795,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-48002,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48002,9 мың теңге".
12) 2026-2028 жылдарға арналған Московский ауылының бюджетіне 2 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер -24535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер- 3444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
трансфертердің түсімдері - 21091 мың теңге;
2) шығындар – 25445,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-910,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –910,4 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А. Әділбаева
Есіл аудандық мәслихатының