О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 8С-37/2 "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 мая 2026 года № 8С-41/3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 8С-37/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46366,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20016,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 26350,0 тысяча тенге;
2) затраты – 53366,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7000,0 тысяч тенге."
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/2 "2026-2028 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 8С-41/3 шешімі
Ескерту.01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46366,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20016,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26350,0 мың теңге;
2) шығындар – 53366,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7000,0 мың теңге.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.