О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/20 "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2026 года № 8С 37/17
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/20 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 941,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 994,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 108 947,0 тысяч тенге;
2) затраты – 119 593,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 652,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 652,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 652,7 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Шункыркольского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/20 "2026-2028 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 8С 37/17 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/20 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 941,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 994,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 108 947,0 мың теңге;
2) шығындар – 119 593,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 652,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 652,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 652,7 мың теңге;";
2-1-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"2.1. 2026 жылға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.