О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/19 "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2026 года № 8С 37/16
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/19 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 729,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 848,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 881,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 474,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -745,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/19 "2026-2028 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 8С 37/16 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/19 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 729,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 848,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 881,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 474,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -745,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745,6 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;