О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/13 "О бюджете Покровского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2026 года № 8С 37/11
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Покровского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 528,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 988,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 433,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 905,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 905,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/13 "2026-2028 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 8С 37/11 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/13 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 528,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 433,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 905,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 905,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 905,7 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение к решению
Атбасарского районного маслихата
от 18 марта 2026 года № 8С 37/11
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/13
Бюджет Покровского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 905,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық мәслихатының
2026 жылғы 18 наурыздағы № 8С 37/11
шешіміне қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/13
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер