О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/9 "О бюджете Макеевского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 мая 2026 года № 8С 39/7
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Макеевского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Макеевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 316,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 209,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 107,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 586,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 270,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 270,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 270,8 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/9 "2026-2028 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 8С 39/7 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арнарған Макеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35 316,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 209,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 107,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 586,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 270,8 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -2 270,8 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражатының қалдықтары – 2 270,8 мың теңге."; көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.