О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/7 "О бюджете сельского округа Бастау на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 мая 2026 года № 8С 39/6
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бастау на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 729,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 831,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 898,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 719,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -990,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/7 "2026-2028 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 8С 39/6 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 729,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 831,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 898,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 719,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 990,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 990,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение
к решению Атбасарского районного маслихата
от 8 мая 2026 года № 8С 39/6
Приложение 1
к решению Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/7
Бюджет сельского округа Бастау на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 990,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық мәслихатының
2026 жылғы 8 мамырдағы № 8С 39/6
шешіміне қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/7
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер