О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/5 "О бюджете сельского округа Акана Курманова на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2026 года № 8С 37/5
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного "О бюджете сельского округа Акана Курманова на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 143,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 018,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 125,0 тысячи тенге;
2) затраты – 34 116,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 973,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 973,2 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/5 "2026-2028 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 8С 37/5 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/5 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 143,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 018,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнайы келгендер– 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 125,0 мың теңге;
2) шығындар – 34116,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -973,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 973,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;