О признании утратившим силу решения акима Атбасарского района от 12 апреля 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 20 февраля 2026 года № 2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атбасарского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 12 апреля 2024 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195534).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
К.Алимжанов

Атбасар ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2026 жылғы 20 ақпандағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №195534 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
К.Әлімжанов