О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 17/2 "О понижении размера ставки"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2026 года № 47/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2026 года № 37850
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 17/2 "О понижении размера ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8740-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата А. Балташев

Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 17/2 "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 қаңтардағы № 47/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 қаңтар № 37850 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 17/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8740-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Балташев