О внесении изменения в постановление акимата города Нур-Султана от 6 октября 2020 года № 508-2075 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 3 июля 2026 года № 508-2312
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Нур-Султана от 6 октября 2020 года № 508-2075 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1295), следующее изменение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения города Астаны, утвержденном вышеуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, исключить.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление культуры города Астаны", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) направление настоящего постановления в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

"Астана қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қазандағы № 508-2075 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шiлдедегi № 508-2312 қаулысы
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қазандағы № 508-2075 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1295 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын.
2. "Астана қаласының Мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне жіберілуін;
2) осы қаулының Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.