Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума в городе Астане на 2026 год
Решение маслихата города Астаны от 19 марта 2026 года № 396/51-VIII
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Методикой расчета минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284), маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума в городе Астане на 2026 год в размере 0,016 месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, за 1 квадратный метр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден

Астана қаласында 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 19 наурыздағы № 396/51-VIII шешімі
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 10-3 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі міндетін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 бұйрығымен бекітілген Кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төменгі мөлшерін есептеу әдістемесіне (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 20284 болып тіркелген) сәйкес, Астана қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласында 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін 1 шаршы метр үшін республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген 0,016 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден