О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 30-1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 сентября 2025 года № 38-2
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 30-1 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 7 205 205 тысяч тенге:
налоговые поступления – 920 908 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 937 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 236 160 тысяч тенге;
2) затраты – 7 640 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 112 528 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 157 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 752 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -548 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 548 236 тысяч тенге:
поступление займов – 424 580 тысяч тенге;
погашение займов – 73 458 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 197 114 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2025 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 3 659 329 тысяч тенге:
на гарантированный социальный пакет детям – 1 274 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 12 706 тысяч тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан – 22 454 тысячи тенге;
для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь – 2 000 тысяч тенге;
на паспортизацию искусственных сооружений автомобильных дорог районного значения – 2 082 тысячи тенге;
на паспортизацию автомобильных дорог районного значения – 20 401 тысяча тенге;
на приобретение и установку водонапорной башни в селе Акбулак Чингирлауского района – 35 000 тысяч тенге;
на установку комплексного блок модуля для водоснабжения села Кайынды Чингирлауского района – 11 970 тысяч тенге;
на установку комплексного блок модуля для водоснабжения села Аксогым Чингирлауского района – 5 310 тысяч тенге;
на установку комплексного блок модуля для водоснабжения села Урысай Чингирлауского района – 11 970 тысяч тенге;
на установку комплексного блок модуля для водоснабжения села Аккудык Чингирлауского района – 5 310 тысяч тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 30-1 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 38-2 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 205 205 мың теңге:
салықтық түсімдер – 920 908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 937 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 236 160 мың теңге;
2) шығындар – 7 640 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 112 528 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 157 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 752 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -548 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 548 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 424 580 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 73 458 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 197 114 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте 2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 659 329 мың теңге ескерілсін:
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 1 274 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 12 706 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарға құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 22 454 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 2 000 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының жасанды құрылыстарын паспорттауға – 2 082 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының паспорттауға – 20 401 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылына су мұнарасын сатып алу және орнатуға – 35 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Қайынды ауылын сумен жабдықтау үшін кешенді блок модулін орнатуға – 11 970 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ақсоғым ауылын сумен жабдықтау үшін кешенді блок модулін орнатуға – 5 310 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ұрысай ауылын сумен жабдықтау үшін кешенді блок модулін орнатуға – 11 970 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Аққұдық ауылын сумен жабдықтау үшін кешенді блок модулін орнатуға – 5 310 мың теңге;

на установку комплексного блок модуля для водоснабжения села Котантал Чингирлауского района – 12 470 тысяч тенге;
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения – 89 191 тысяча тенге;
приобретение жилого дома в Чингирлауском районе в рамках пилотного проекта "Қаладан-ауылға" на 2024-2026 годы по Западно-Казахстанской области – 17 800 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения 47-62 км (15 км) "Чингирлау-Акшат-Сегизсай" Чингирлауского района – 1 605 676 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения 62-77 км (15 км) "Чингирлау-Акшат-Сегизсай" Чингирлауского района – 952 457 тысяч тенге;
на капитальный ремонт автодороги "Шынгырлау-Акшат-Сегизсай" - 1 - 87 661 тысяча тенге;
на капитальный ремонт автодороги "Шынгырлау-Акшат-Сегизсай" - 2 - (корректировка) – 240 378 тысяч тенге;
на капитальный ремонт водопропускной трубы на автодороге Кызылкол-Ардак-Актау км 17, 31, 37-38 – 121 701 тысяча тенге;
на капитальный ремонт водопропускной трубы на автодороге Кызылкол-Ардак-Актау км 40,42, 46 – 84 559 тысяч тенге;
на капитальный ремонт водопропускной трубы на автодороге Кайынды-Карагаш км 18 – 38 748 тысяч тенге;
на капитальный ремонт водопропускной трубы на автодороге Шынгырлау-Акшат-Сегизсай км 93, 100,102 – 50 733 тысяч тенге;
в рамках программы "Ауыл - Ел бесігі":
на капитальный ремонт внутриквартальных улиц в селе Акбулак Чингирлауского района – 0 тенге;
на капитальный ремонт внутриквартальных улиц в селе Алмазное Чингирлауского района – 0 тенге;
на реконструкцию 0,4 киловатт и комплектной трансформаторной подстанции наружной установки-10/0,4 в селе Чингирлау, Чингирлауского района – 43 339 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Сегизсай Чингирлауского района – 184 139 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в районном бюджете на 2025 год поступление кредитов из областного бюджета в общей сумме 267 300 тысяч тенге:
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения – 29 453 тысяч тенге;
приобретение арендных квартир для очередников местных исполнительных органов из числа социально уязвимых слоев населения – 237 847 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:

Шыңғырлау ауданы Қотантал ауылын сумен жабдықтау үшін кешенді блок модулін орнатуға – 12 470 мың теңге;
халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын жайын сатып алу – 89 191 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2024-2026 жылдарға арналған "Қаладан – Ауылға" пилоттық жобасы шеңберінде Шыңғырлау ауданында тұрғын үйді сатып алуға – 17 800 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 47-62 шқ (15 шқ) орташа жөндеуге – 1 605 676 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 62-77 шқ (15 шқ) орташа жөндеуге – 952 457 мың теңге;
"Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" - 1 автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 87 661 мың теңге;
"Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" - 2 автомобиль жолын күрделі жөндеуге (түзету) – 240 378 мың теңге;
Қызылкөл-Ардақ-Ақтау автожолының 17, 31, 37-38 км су өткізгіш құбырын күрделі жөндеуге – 121 701 мың теңге;
Қызылкөл-Ардақ-Ақтау автожолының 40,42, 46 км су өткізгіш құбырын күрделі жөндеуге – 84 559 мың теңге;
Қайыңды-Қарағаш тас жолының 18 км су өткізгіш құбырын күрделі жөндеуге – 38 748 мың теңге;
Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай 93, 100,102 км автожолында су өткізу құбырын күрделі жөндеуге – 50 733 мың теңге;
"Ауыл - Ел Бесігі" бағдарламасы аясында:
Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылындағы орамішілік көшелерді күрделі жөндеу – 0 теңге;
Шыңғырлау ауданы Алмазное ауылындағы орамішілік көшелерді күрделі жөндеу – 0 теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы 0,4 киловатт және сыртқы қондырғының-10/0,4 толық трансформаторлық қосалқы стансиясын қайта жаңартуына – 43 339 мың теңге.
Шыңғырлау ауданы Сегізсай ауылындағы су құбырының құрылысы – 184 139 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Аудандық бюджетте 2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін кредиттердің жалпы сомасы 267 300 мың теңге ескерілсін:
халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын жайын сатып алу – 29 453 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың кезегінде тұрған халықтың әлеуметтік осал топтары үшін арендалық пәтерлерді сатып алуға – 237 847 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"11. На 31 декабря 2025 года лимит долга местного исполнительного органа района составляет 2 808 655 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата C. Тургалиев
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Чингирлауского районного маслихата
от 20 декабря 2024 года №30-1
Районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"11. Ауданның жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 2025 жылдың 31 желтоқсанына 2 808 655 мың теңгені құрайды.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тұрғалиев
Шешімге қосымша
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 30-1 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

18 942
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
985
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88 293
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
40 318
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
127 035
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 640
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 720
021
Капитальные расходы государственного органа
5 567
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
46 108
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 154 997
1
Жилищное хозяйство
645 202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80 593
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 807
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
66 786
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
564 609
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
564 609
2
Коммунальное хозяйство
479 323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
95 850
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
95 850
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
383 473
005
Развитие коммунального хозяйства
1 895
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
381 578
3
Благоустройство населенных пунктов
30 472
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

18 942
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
985
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88 293
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
40 318
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
127 035
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125 035
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 640
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 720
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 567
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
46 108
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 154 997
1
Тұрғын үй шаруашылығы
645 202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80 593
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 807
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
66 786
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
564 609
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
564 609
2
Коммуналдық шаруашылық
479 323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
95 850
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
95 850
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
383 473
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 895
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
381 578
3
Елді - мекендерді көркейту
30 472
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

43 508
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
41 908
007
Капитальные расходы государственного органа
1 600
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
41 628
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 628
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 628
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49 602
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49 602
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49 602
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
47 418
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 184
12
Транспорт и коммуникации
3 291 216
1
Автомобильный транспорт
3 277 716
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 277 716
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
95 803
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
3 181 913
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13 500
13
Прочие
530 456
9
Прочие
530 456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
343 339
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
343 339
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
187 117
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
187 117
14
Обслуживание долга
67 680
1
Обслуживание долга
67 680
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
67 680
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

43 508
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 908
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
41 628
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 628
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 628
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49 602
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49 602
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49 602
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47 418
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 184
12
Көлік және коммуникация
3 291 216
1
Автомобиль көлігі
3 277 716
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 277 716
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
95 803
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 181 913
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13 500
13
Басқалар
530 456
9
Басқалар
530 456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
343 339
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
343 339
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
187 117
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
187 117
14
Борышқа қызмет көрсету
67 680
1
Борышқа қызмет көрсету
67 680
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
67 680
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету