О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2025 года № 40-1
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 633 501 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 155 741 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 575 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 661 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 436 524 тысячи тенге;
1) затраты – 694 517 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -61 016 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 016 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 016 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2025 год следующие поступления из районного бюджета:
1) субвенции – 288 138 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу - 30 494 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу - 40 684 тысячи тенге;
Достыкскому сельскому округу - 32 887 тысяч тенге;
Казахстанскому сельскому округу – 36 555 тысяч тенге;
Косщинскому сельскому округу - 38 149 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 18 481 тысяча тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 38 853 тысячи тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 18 514 тысячи тенге;
Чижинскому сельскому округу – 33 521 тысяча тенге.
2) трансферты районного бюджета в сумме 148 386 тысяч тенге.".
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании Постановления акимата Таскалинского района.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.

Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 40-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 633 501 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 155 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 661 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 436 524 мың теңге;
2) шығындар – 694 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -61 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 016 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 016 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1) Субвенциялар – 288 138 мың теңге, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 30 494 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 40 684 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 32 887 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 36 555 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 38 149 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 18 481 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 38 853 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 18 514 мың теңге;
Шежін ауылдық округіне – 33 521 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер:
аудандық бюджет 148 386 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.