О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 40-6
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанной решении изложит в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 "2025-2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 40-6 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 "2025-2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.