Об отмене решения Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-10 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 36-4
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-10 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Ш. Дуйсенгалиева

Сырым аудандық мәслихатының "Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-10 шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 36-4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-10 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева