О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2025 года № 35-7
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шолаканкатинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 974 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 148 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 826 тысяч тенге;
2) затраты –50 293 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 тамыздағы № 35-7 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 974 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2148 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –40 826 мың теңге;
2) шығындар – 50 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -7 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 319 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 319 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025 год поступления трансфертов, передаваемые из районного бюджета в сумме 5 707 тысяч тенге, в том числе:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7319 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7319 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 5 707 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде: