О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-11 "О бюджете Талдыбулакского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2025 года № 35-6
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-2 "О бюджете Талдыбулакского сельского округа за 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 979 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления–0 тенге;
поступления от продажи основного капитала–0 тенге;
поступления трансфертов–35 133 тысячи тенге;
2) затраты– 38 755 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-11 "2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдық Талдыбұлақ округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 тамыздағы № 35-6 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-11 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 979 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 133 мың теңге;
2) шығындар – 38 755 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 776 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 776 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанной решении изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 776 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 776 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.