О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2025 года № 33-3
Сырымского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 322 002 тысячи тенге:
налоговые поступления – 27 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 294 487 тысяч тенге;
2) затраты – 353 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 739 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 33-3 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 322 002 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 294 487 мың теңге;
2) шығындар – 353 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 739 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 739 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 739 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Жымпитинского сельского округа на 2025 год поступления трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 87 500 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 2 500 тысяч тенге;

7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 739 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 739 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферт түсімдерінің сомасы 7 500 мың теңге, соның ішінде:
елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 2 500 мың теңге;