О бюджете Жусандойского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 35-14
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каракульского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 355 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 45 690 тысяч тенге;
2) затраты – 51 355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Жусандой ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-14 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Жусандой ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 355 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 690 мың теңге;
2) шығындар – 51 355 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Поступления в бюджет сельского округа на 2026 год формируются в соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3 "О районым бюджете на 2026–2028 годы".
3. Установить на 2026 год размеры субвенции в сумме 10 705 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете на 2026 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из районного бюджета в общей сумме 34 985 тысяч тенге.

2. 2026 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандығы № 35-3 "2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2026 жылы берілетін субвенция көлемі 10 705 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2026 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін.
1) аудандық бюджеттен жалпы сомасы – 34 985 мың теңге.

5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Н. Мендешов
Приложение 1 к решению Каратобинского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 35-14
Бюджет Жусандойского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов
Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы№ 35-14 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Жусандой ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5