О бюджете Коскульского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 35-12
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коскульского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 840,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 023 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 85 817,2 тысяч тенге;
2) затраты – 96 496 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -655,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655,8 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-12 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 840,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –85 817,2 мың теңге;
2) шығындар – 96 496 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 655,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 655,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 655,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.07.2026 № 42-6 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2026 год формируются в соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3 "О районым бюджете на 2026-2028 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 655,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.07.2026 № 42-6 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандығы № 35-3 "2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Установить на 2026 год размеры субвенции в сумме 6 591 тысяча тенге.
4. Учесть в бюджете на 2026 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из районного бюджета в общей сумме 29 733 тысячи тенге.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2026 жылы берілетін субвенция көлемі 6 591 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2026 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін.
1) аудандық бюджеттен жалпы сомасы – 29 733 мың теңге.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.