О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 22-4 "О районном бюджете Каратобинского района на 2025-2027 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2025 года № 32-1
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете Каратобинского района на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 22-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 491 528 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 077 533 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 398 515 тысяч тенге;
2) затраты – 4 813 168,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 106 049,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 175 201,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 427 690 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 427 690 тысяч тенге;
поступление займов – 442 274 тысячи тенге;
погашение займов – 69 152 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 568 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-4 "Қаратөбе ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қазандағы № 32-1 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 491 528 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 077 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 398 515 мың теңге;
2) шығындар – 4 813 168,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 106 049,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 175 201,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 427 690 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427 690 мың теңге;
қарыздар түсімі – 442 274 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 69 152 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 568 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.