О бюджете Караузеньского сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 37-10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Караозенского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 673 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 673 тысячи тенге;
2) затраты – 54 673 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге."
2. Поступления в бюджет Караузеньского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36 - 1 "О районном бюджете на 2026 - 2028 годы".
3. Учесть в бюджете Караузеньского сельского округа на 2026 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 27 791 тысяча тенге.

2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараөзен ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-10 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараөзен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 673 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 673 мың теңге;
2) шығындар – 54 673 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге."
2. 2026 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36 - 1 "2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2026 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 27 791 мың теңге ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата от 26 декабря
2025 года № 37 – 10
Бюджет Караузеньского сельского округа на 2026 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37 – 10 шешіміне № 1
қосымша
2026 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджеті
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы