О бюджете Бостандыксого сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 37-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 141 тысяча тенге:
налоговые поступления – 10 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 141 тысяча тенге;
2) затраты – 58 729 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.08.2026 № 43-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет Бостандыкского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36 – 1 "О районном бюджете на 2026 - 2028 годы"

2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданы Бостандық ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 141 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 141 мың теңге;
2) шығындар – 58 729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 10.08.2026 № 43-3 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36 - 1 "2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Учесть в бюджете Бостандыкского сельского округа на 2026 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 18 286 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата от
26 декабря 2025 года № 37-3
Бюджет Бостандыкского сельского округа на 2026 год

3. 2026 жылға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 18 286 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне № 1 қосымша
2026 жылға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті