О бюджете Казталовского сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 37-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казталовского сельского округана 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 803 тысячи тенге:
налоговые поступления – 80 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 803 тысяча тенге;
2) затраты – 141 984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 181 тысяча тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 181 тысяча тенге.

2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Казталов ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-1 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 803 мың теңге:
салықтық түсімдер – 80 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 803 мың теңге;
2) шығындар – 141 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 181 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 181 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 181 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.08.2026 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступление в бюджет Казталовского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36 - 1 "О районном бюджете на 2026 - 2028 годы"
Учесть в бюджете Казталовского сельского округа на 2026 год поступление субвенции, передаваемых от районного бюджета в сумме 12 429 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 10.08.2026 № 43-1 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Респуликасының Бюджет Кодекісіне, Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36 - 1 "2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылды.
3. 2026 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін сувенциялар түсімдерінің сомасы 12 429 мың теңге ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата от
26 декабря 2025 года № 37-1
Бюджет Казталовского сельского округа на 2026 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сйын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37-1 шешіміне № 1 қосымша
2026 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті