О бюджете Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района на 2026-2028 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 43-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Куйгенкульского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 131 тысяч тенге;
2) затраты – 48 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 223 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 223 тысяч тенге.";
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 223 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-5 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Күйгенкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 837 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 131 мың теңге;
2) шығындар – 48 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 223 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 4 223 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 223 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.06.2026 № 48-5 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет Куйгенкульского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-2 "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы".

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының22.06.2026 № 48-5 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Күйгенкөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2 "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Куйгенкульского сельского округа на 2026 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 31 379 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 26 декабря 2025 года № 43-5
Бюджет Куйгенкульского сельского округа на 2026 год

3. 2026 жылға арналған Күйгенкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 31 379 мың теңге көлемінде ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 43-5 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Куйгенкөл ауылдық округінің бюджеті