О признании утратившим решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-20 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2025 года № 39-9
В соответствии Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-20 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов

Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-20 "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 39-9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-20 "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Кадимов Т.З.