О признании утратившим силу решение акима Жанибекского района от 9 июня 2025 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории село Камысты Жанибекского района"
Решение исполняющего обязанности акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 8 июля 2025 года № 8
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" и протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жанибекского района от 4 июля 2025 года № 7 аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанибекского района от 9 июня 2025 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории село Камысты Жанибекского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района М. Бисенов

Жәнібек ауданы әкімінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 7 "Жәнібек ауданы Қамысты ауылы аумағындағы жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 2025 жылғы 8 шілдедегі № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Жәнібек аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2025 жылғы 4 шілдедегі № 7 кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1."Жәнібек ауданы Қамысты ауылы аумағындағы жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жәнібек ауданы әкімінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. М. Бисенов