О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2026 - 2028 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2025 года № 35-5
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 798 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 492 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 306 тысяч тенге;
2) затраты – 54 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7 911 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-5 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 798 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 306 мың теңге;
2) шығындар – 54 709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 7 911 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 911 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 911 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения - Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2026 года № 40-5 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 34-2 "О районном бюджете на 2026-2028 годы".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 911 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 911 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 23.06.2026 № 40-5 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 34-2 "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.