О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 26-5 "О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2025-2027 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 сентября 2025 года № 31-4
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 26-5 "О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 514 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 359 тысяч тенге;
2) затраты – 56 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 236 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-5 "2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 31-4 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №26-5 "2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 514 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 359 мың теңге;
2) шығындар – 56 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;