Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Бокейординского района
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 42
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Бокейординского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бокейординского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Даумов
Приложение
к постановлению акимата
Бокейординского района

Бөкей ордасы ауданының мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақының мөлшерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 42 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөкей ордасы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Даумов
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің

от 27 марта 2025 года №42
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Бокейординского района
Адрес жилья из государственного жилищного фонда
Размер оплаты за квадратный метр в месяц
1
Село Сайхин, улица Алаш Орда, № 2 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
2
Село Сайхин, улица Алаш Орда, № 4 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
3
Село Сайхин, улица Алаш Орда, № 6 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
4
Село Сайхин, улица Алаш Орда, № 8 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
5
Село Сайхин, улица Алаш Орда, 10 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
6
Село Сайхин, улица Алаш Орда, №12 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
7
Село Сайхин, улица Алаш Орда, №14 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
8
Село Сайхин, улица Алаш Орда, №16 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
9
Село Сайхин, улица Алаш Орда, №18 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
10
Село Сайхин, улица Алаш Орда, №20 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
11
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 1 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
12
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 2 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
13
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 3 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
14
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 4 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
15
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 5 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
16
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 6 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
17
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 7 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
18
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 8 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
19
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 9 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
20
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 10 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
21
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 11 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
22
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 12 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
23
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 13 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
24
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 14 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
25
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, №15 дом , 1, 2 квартира
260 (двести шестьдесят) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
26
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, №16 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
27
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, №18 дом , 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
28
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 19 дом, 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
29
Село Сайхин, улица Тәуелсіздік, № 20 дом, 1, 2 квартира
326 (триста двадцать шесть) тенге, 1 (один) тиын
30

2025 жылғы 27 наурыздағы №42
қаулысына қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақының мөлшерi
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №2 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
2.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №4 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
3.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №6 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
4.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №8 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
5.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №10 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
6.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №12үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
7.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №14 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
8.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №16 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
9.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №18 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
10.
Сайқын ауылы, Алаш Орда көшесі, №20 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
11.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №1 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
12.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №2 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
13.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №3 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
14.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №4 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
15.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №5 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
16.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №6 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
17.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №7 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
18.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №8 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
19.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №9 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
20.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №10 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
21.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №11 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
22.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №12 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
23.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №13 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
24.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №14 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
25.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №15 үй
1, 2 пәтерлері
260 (екі жүз алтпыс) тенге, 66 (алтпыс алты) тиын
26.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №16 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
27.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №18 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
28.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №19 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
29.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №20 үй
1,2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
30.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №21 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
31.
Сайқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №22 үй
1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
32.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №1 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
33.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №3 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
34.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №5 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
35.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №7 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
36.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №9 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
37.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №11 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
38.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №13 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
39.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №15 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
40.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №17 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
41.
Сайқын ауылы, Астана көшесі, №19 үй 1, 2 пәтерлері
326 (үш жүз жиырма алты) тенге, 1 (бір) тиын
42.

198 (сто девяносто восемь) тенге, 5 (пять) тиын
120
Село Сайхин, улица А.Оразбаева, дом №42
119 (сто девятнадцать) тенге, 8 (восемь) тиын
121
Село Сайхин, улица А.Оразбаева, дом №48
119 (сто девятнадцать) тенге, 8 (восемь) тиын

198 (жүз тоқсан сегіз) теңге, 5 (бес) тиын
120.
Сайқын ауылы, А.Оразбаева көшесі, №42 үй
119 (жүз он тоғыз) теңге, 8 (сегіз) тиын
121.
Сайқын ауылы, А.Оразбаева көшесі, №48 үй
119 (жүз он тоғыз) теңге, 8 (сегіз) тиын