Об образовании избирательных участков на территории Акжаикского района
Решение акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2025 года № 7
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Акжаикской районной территориальной избирательной комиссией, аким Акжаикского района РЕШИЛ:
1. Образовать территориальные избирательные участки на территории Акжаикского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Акжаикского района
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Сердалин
"СОГЛАСОВАНО":
Акжаикской районной территориальной
избирательной комиссии
Приложение
к решению акима
Акжаикского района
от "11" сентября 2025 года № 6
Избирательные участки на территории Акжаикского района
Избирательный участок № 1.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район, Аксуатский сельский округ село Аксуат улица Ақжайық № 26А здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Ошанова" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Жағалау № 1, 2/1, 2/2, 4,5, 7/1, 7/2, 7/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1,18/2, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2 дома, улица Бейбітшілік № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 17, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 38/3, 44 дома, улица Мәңгілік ел 1/2, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 22, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 38, 40/1, 40/2, 44/1, 44/2, 46, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 58/1, 58/2 дома, улица Қазақстан 1/1, 1/2, 2А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11Б, 11А, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15 дома, улица Астана 1, 2, 3, 4, 7/1, 7/2, 12 дома, улица Ақжайық 1/1, 1/2, 2, 2 а, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13/1, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2 дома, улица Ақсуат 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 6/1, 6/2 дома, зимовка Сахарный 1, 2У, 3/1, 3/2, 1У, 4У, 6У дома, зимовка Алқап, зимовка Жагор, зимовка Алтынбек, зимовка Кенсай, зимовка Сыршы, зимовка Бакшақудык, зимовка Грищенько.
Избирательный участок № 2.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Аксуатский сельский округ село Акбулак улица Бірлік №1 здание Акбулакской сельской библиотеки государственного учреждения "Централизованная библиотечная система села Чапаево"

Ақжайық ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, Ақжайық ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақжайық ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Сердалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжайық аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақжайық ауданы әкімінің
2025 жылғы "11" қыркүйектегі
№ 6 шешіміне қосымша
Ақжайық ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесі № 1.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақсуат ауылдық округі Ақсуат ауылы Ақжайық көшесі №26А "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "С.Ошанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жағалау көшесі № 1, 2/1, 2/2, 4,5, 7/1,7/2,7/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 17, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 38/3, 44 үйлері, Мәңгілік ел 1/2, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 22, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 38, 40/1, 40/2, 44/1, 44/2, 46, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 58/1, 58/2 үйлері, Қазақстан көшесі 1/1, 1/2, 2А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11Б, 11А, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15 үйлері, Астана көшесі 1, 2, 3, 4, 7/1, 7/2, 12 үйлері, Ақжайық көшесі 1/1, 1/2, 2, 2А, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13/1, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2 үйлері, Ақсуат көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 6/1, 6/2 үйлері, Сахарный қыстағы 1, 2У, 3/1, 3/2, 1У, 4У, 6У үйлері, Алқап қыстағы, Жагор қыстағы, Алтынбек қыстағы, Кеңсай қыстағы, Сыршы қыстағы, Бақшақұдық қыстағы, Грищенько қыстағы.
Сайлау учаскесі № 2.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақсуат ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Бірлік көшесі № 1 "Чапаев ауылындағы орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Ақбұлақ ауылдық кітапхана ғимараты.

Границы: улица Бірлік № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 10, 13, 14, 15/1, 15/2, 17, 18, 21/1, 21/2, 25, 26, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46/1, 48, 49/1, 51/1, 51/2, 53 дома, зимовка Найза.
Избирательный участок № 3.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Бударинский сельский округ село Бударино улица Сатым Сұпалдьяров № 3У здание Бударинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Қазақстан № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4/1, 4/2, 4/3, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 44/1, 53, 43, 28, 31, 32, 33, 64, 51, 72, 37/1, 37/2, 37/3, 40/1, 39, 40, 41, 42, 41А, 44, 69, 46, 47, 48, 49, 88, 73/1, 73/2, 52, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 91, 93/1, 93/2, 81, 81/2 дома, улица Бейбітшілік № 1, 2, 3, 5, 6, 9/1, 9/2, 10/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28, 34, 35/1, 35/2, 38, 40 дома, улица Жеңіс № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8 дома, улица Сатым Сұпалдьяров № 1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 10/1, 10/2, 6, 17/1, 14, 8, 11/1, 6, 11/2, 12, 13, 17, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 28, 21, 26, 26А, 27, 25, 27/1, 35, 29, 30, 33/1, 32/1, 32/2, 33, 41/1, 41/2, 54/2, 54/1, 36, 37, 47, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 49, 42 дома, улица Ж. Молдағалиев № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 11А, 36/1, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6, 7, 19/1, 17/1, 17/2, 13/1, 13/2, 15, 18, 17, 19, 20, 30, 22, 32, 54, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 29, 31, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 43, 42, 47, 49 дома, улица Астана № 1/1, 1/2, 2, 3, 5/1, 5, 7/1, 7, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 28, 30/1, 30/2 дома, улица М. Маметова № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/1 дома, улица Ақжайық № 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 8, 9, 10, 12/1, 12/2 дома, улица Ынтымақ № 1, 2, 3, 4 дома, улица Жағалау № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома, улица Ы. Алтынсарин № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17 дома, улица Әлия Молдағұлова № 1, 1/2, 1-у, 2, 2/2, 3, 4, 4-у 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2. 4у, 3 дома, зимовка Аманжол, зимовка Сундет, зимовка Қабыршақты, зимовка Баянгали, зимовка Байбоз, зимовка Даяна, зимовка Хамидолла.
Избирательный участок № 4.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Бударинский сельский округ село Коловертное улица А.Щурихина № 2У здание Коловертноеского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Бірлік көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 10, 13, 14, 15/1, 15/2, 17, 18, 21/1, 21/2, 25, 26, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46/1, 48, 49/1, 51/1, 51/2, 53 үйлері, Найза қыстағы.
Сайлау учаскесі № 3.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі Бударин ауылы Сатым Сұпалдияров көшесі № 3У "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Бударин ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Қазақстан көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4/1, 4/2, 4/3, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 44/1, 53, 43, 28, 31, 32, 33, 64, 51, 72, 37/1, 37/2, 37/3, 40/1, 39, 40, 41, 42, 41А, 44, 69, 46, 47, 48, 49, 88, 73/1, 73/2, 52, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 91, 93/1, 93/2, 81, 81/2 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 9/1, 9/2, 10/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28, 34, 35/1, 35/2, 38, 40 үйлері, Жеңіс көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8 үйлері, Сатым Сұпалдияров көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 10/1, 10/2, 6, 17/1, 14, 8, 11/1, 6, 11/2, 12, 13, 17, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 28, 21, 26, 26А, 27, 25, 27/1, 35, 29, 30, 33/1, 32/1, 32/2, 33, 41/1, 41/2, 54/2, 54/1, 36, 37, 47, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 49, 42 үйлері, Ж. Молдағалиев көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 11А, 36/1, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6, 7, 19/1, 17/1, 17/2, 13/1, 13/2, 15, 18, 17, 19, 20, 30, 22, 32, 54, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 29, 31, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 43, 42, 47, 49 үйлері, Астана көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 5/1, 5, 7/1, 7, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 28, 30/1, 30/2 үйлері, М. Маметова көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/1 үйлері, Ақжайық көшесі № 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 8, 9, 10, 12/1, 12/2 үйлері, Ынтымақ көшесі № 1, 2, 3, 4 үйлері, Жағалау көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері, Ы. Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері, Әлия Молдағұлова көшесі №1, 1/2, 1-у, 2, 2/2, 3, 4, 4-у 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2. 4у, 3 үйлері, Аманжол қыстағы, Сүндет қыстағы, Қабыршақты қыстағы, Баянғали қыстағы, Байбоз қыстағы, Даяна қыстағы, Хамидолла қыстағы.
Сайлау учаскесі № 4.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі Коловертное ауылы А.Щурихин көшесі № 2У "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Коловертное ауылдық клубы ғимараты.

Границы: улица Береке № 1, 3, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14 дома, улица Бірлік № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 23/1, 23/2 дома, улица Еңбекші № 1, 2, 4, 6, 7 дома, улица А.Щурихин № 1, 3, 4, 14/2, 7, 9, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 17 дома, улица Ардагерлер № 1, 2 дома, улица Жайық № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8 дома, зимовка Авангард, зимовка Тоган, зимовка Мурагер, зимовка Жана орын, зимовка Атырау, зимовка Пикет 28, зимовка Тулеген.
Избирательный участок № 5.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Бударинский сельский округ село Самал улица Балауса № 1 здание Самалской сельской библиотеки государственного учреждения "Централизованная библиотечная система село Чапаево"
Границы: улица Шұғыла № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 14/1, 15, 17/1, 17/2, 21, 19, 20, 21/1, 22, 14, 25, 14/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 32/1, 34 дома, улица Балауса № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10 дома, улица Атамекен № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5, 1-у №1, 1-у №2, 1-у №3, 1-у№4, 1-у№5, 1-у№6, 1-у№7, 1-у№8, 1-у№9 дома, зимовка Мунай, зимовка Жалгыз терек, зимовка Казиолла, зимовка Шыкылдак, зимовка Үш кемпір, зимовка Үш аша, зимовка Пикет 29, зимовка Акжайык, зимовка Мүсепқора.
Избирательный участок № 6.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Жамбылский сельский округ село Жамбыл улица Тәуелсіздік № 8 здание Жамбылского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Жағалау № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 дома, улица М.Абдулов 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома, улица Бостандық № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12 дома, улица Тәуелсіздік № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 дома, улица Қазақстан № 1, 3, 4, 5, 8 дома, улица Жамбыл № 1, 2, 3, 4, 5 дома, улица Желтоқсан № 1, 2, 3, 4, 5 дома, зимовка Подстанция, зимовка Дунгулюк № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 13, 16, 20, 23 дома.
Избирательный участок № 7.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Жамбылский сельский округ село Битик улица Таңшолпан № 2У здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Бітік" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Таңшолпан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18 дома, улица Бейбітшілік № 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64 дома, зимовка Нар, зимовка Сейтжан құдық, зимовка Подхоз, зимовка Племконюшня, зимовка Булан.
Избирательный участок № 8.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Жамбылский сельский округ село Уштобе улица Ынтымақ № 1У здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Үштөбе" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".

Шекаралары: Береке көшесі № 1, 3, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері, Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 23/1, 23/2 үйлері, Еңбекші көшесі № 1, 2, 4, 6, 7 үйлері, А.Щурихин көшесі № 1, 3, 4, 14/2, 7, 9, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 17 үйлері, Ардагерлер көшесі № 1, 2 үйлері, Жайық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8 үйлері, Авангард қыстағы, Тоған қыстағы, Мұрагер қыстағы, Жаңа орын қыстағы, Атырау қыстағы, Пикет 28 қыстағы, Тулеген қыстағы.
Сайлау учаскесі № 5.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі Самал ауылы Шұғыла көшесі № 10А "Чапаев ауылындағы орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Самал ауылдық кітапхана ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла көшесі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 14/1, 15, 17/1, 17/2, 21, 19, 20, 21/1, 22, 14, 25, 14/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 32/1, 34 үйлері, Балауса көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10 үйлері, Атамекен көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5, 1-у№1, 1-у№2, 1-у№3, 1-у№4, 1-у№5, 1-у№6, 1-у№7, 1-у№8, 1-у№9 үйлері, Мұнай қыстағы, Жалғыз терек қыстағы, Қазиолла қыстағы, Шықылдақ қыстағы, Үш кемпір қыстағы, Үш аша қыстағы, Пикет 29 қыстағы, Ақжайық қыстағы, Мүсепқора қыстағы.
Сайлау учаскесі № 6.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылы Тәуелсіздік көшесі № 8 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Жамбыл ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Жағалау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, М.Абдулов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Бостандық көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері, Қазақстан көшесі № 1, 3, 4, 5, 8 үйлері, Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері, Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері, Подстанция қыстағы, Дунгулюк қыстағы № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 13, 16, 20, 23 үйлері.
Сайлау учаскесі № 7.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округі Бітік ауылы Таңшолпан көшесі № 2У "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Бітік бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таңшолпан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64 үйлері, Нар қыстағы, Сейтжан құдық қыстағы, Подхоз қыстағы, Племконюшня қыстағы, Булан қыстағы.
Сайлау учаскесі № 8.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округі Үштөбе ауылы Ынтымақ көшесі № 1У "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Үштөбенегізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Мәнгілік-Ел № 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 14 дома, улица Шаңырақ № 33, 34, 35, 36, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 82, 83 дома, улица Бірлік № 5, 6, 7, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 78 дома, улица Ынтымақ № 28, 29, 30, 31, 32, 44, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74 дома, зимовка Қызылағаш, зимовка Жыланды.
Избирательный участок № 9.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Алгабасский сельский округ село Алгабас улица Орталық № 1 здание Алгабасского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Е.Оракбаев № 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 16, 18, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 31, 33, 34/1, 34/2, 35, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 59/3, 62/1, 62/2, 66/1, 66/2 дома, улица Б.Смайлов № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 7, 8/1, 8/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37, 39, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4 дома, улица К.Едильбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 25/1, 25/2 дома, улица З.Жубандыков № 1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 32/1, 32/2 дома, улица Бейбітшілік № 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30 дома, улица А.Сапаров № 1, 2, 3, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3 дома, улица Ж.Сидагалиев № 1, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 17/1, 17/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2 дома, улица Аэропорт № 1 дом, пункт Қырқу № 1 дом, улица Орталық № 2, 4, 6, 8 дома, Ардагер № 13, 14, 40, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 39 дома, улица Атамекен №4, 5, 6, 8, 10, 44, 45, 47, 48, 49 дома, зимовка Сарыкуль, зимовка Скоробагатов, зимовка Стольников, зимовка Карпов, зимовка Камыстыкуль, зимовка Пашкин, зимовка Нагибин, зимовка Алабайтал, зимовка Жанаорын, зимовка Бесоба, зимовка Султанмурат, зимовка Железнов, зимовка Чукалин, зимовка Копа, зимовка Мизам, зимовка Зайдекен, Бесауыл, зимовка Кадырхан, зимовка Танатар, зимовка Гани.
Избирательный участок № 11.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Алгабасский сельский округ село Тегисжол улица Қадыр Мырзалиев № 17 здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Тегісжол" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".

Шекаралары: Мәнгілік-Ел көшесі № 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 14 үйлері, Шаңырақ көшесі № 33, 34, 35, 36, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 82, 83 үйлері, Бірлік көшесі № 5, 6, 7, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 78 үйлері, Ынтымақ көшесі № 28, 29, 30, 31, 32, 44, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері, Қызылағаш қыстағы, Жыланды қыстағы.
Сайлау учаскесі № 9.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі Алғабас ауылы Орталық көшесі № 1 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Алғабас ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Е.Орақбаев көшесі № 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 16, 18, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 31, 33, 34/1, 34/2, 35, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 59/3, 62/1, 62/2, 66/1, 66/2 үйлері, Б.Смайлов көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 7, 8/1, 8/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37, 39, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4 үйлері, К.Еділбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 25/1, 25/2 үйлері, З.Жубандыков көшесі № 1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 32/1, 32/2 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30 үйлері, А. Сапаров көшесі № 1, 2, 3, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3 үйлері, Ж.Сидагалиев көшесі № 1, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 17/1, 17/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2 үйлері, Аэропорт көшесі № 1 үй, Қырқу пункті № 1 үй, Орталық көшесі № 2, 4, 6, 8 үйлері, Ардагер көшесі № 13, 14, 40, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 39 үйлері, Атамекен көшесі № 4, 5, 6, 8, 10, 44, 45, 47, 48, 49 үйлері, Сарыкөл қыстағы, Скоробагатов қыстағы, Стольников қыстағы, Карпов қыстағы, Қамыстыкөл қыстағы, Пашкин қыстағы, Нагибин қыстағы, Алабайтал қыстағы, Жаңаорын қыстағы, Бесоба қыстағы, Сұлтанмұрат қыстағы, Железнов қыстағы, Чукалин қыстағы, Қопа қыстағы, Мизам қыстағы, Зайдекен қыстағы, Бесауыл қыстағы, Қадырхан қыстағы, Таңатар қыстағы, Ғани қыстағы.
Сайлау учаскесі № 11.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі Тегісжол ауылы Қадыр Мырзалиев көшесі № 17 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Тегісжол бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Қадыр Мырзалиев № 1, 2, 3, 4, 5 дома, улица Хиуаз Доспанова № 18, 19, 20, 21 дома, зимовка М.Горбунов, зимовка Тлеген, зимовка Акшелек, зимовка Кызыл Иван, зимовка Кызыл үй, зимовка Сансызбай.
Избирательный участок № 12.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Алгабасский сельский округ село Жанажол улица Қаламқас Орашева № 64 здание Жанажолского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Қаламқас Орашева № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 53, 54, 55, 56, 57, 58 дома, улица Желтоқсан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 29, 30 дома, улица Жұбан Молдағалиев № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 63, 64, 65, 66, 67 дома, зимовка Азовский, зимовка Шивалов, зимовка Баннов.
Избирательный участок № 14.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Алгабасский сельский округ село Тоган улица Ынтымақ № 33 здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Тоған" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Ынтымақ № 1-39 дом, зимовка Подхоз, зимовка Металлоизделие, зимовка Лакрица, зимовка Тальян, зимовка Коскудук.
Избирательный участок № 15.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Жанабулакский сельский округ село Жанабулак улица М.Абатов № 18Б здание Жанабулакского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица М.Абатов № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18В, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 37, 38/1, 38/2, 39, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 45, 47 дома, улица А.Камалов № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7 дома, улица Е.Жангалиев № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7 дома, улица К.Таукалаков № 1, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 дома, улица Х.Сариев №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25 дома, улица Т.Балхашев № 1, 2, 3, 4, 5, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2 дома, улица С.Сергазиев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 24, 26, 28 дома, улица Жеңіске 60 жыл № 1А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 42, 44 дома, улица Н.Конусов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2 дома, улица Ы.Абдуалиев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 15, 16, 17, 18, 19 дома, зимовка Қосшығыр №1,2,3,4 дома, зимовка Тасқұдық №1,2,3 дома, Битикское водохранилище №1,2,3 дома, зимовка Сарыкөл №1 дом, зимовка Мағзом №1 дом, зимовка Мағзом №2 дом №1, Железнев зимовка №1 дом, Карташов зимовка №1 дом, Майтөбе зимовка №1 дом, Туренин зимовка №1 дом, Құмтөбе зимовка №1 дом, Қатынсай зимовка №1 дом, Факей зимовка №1 дом, Чесноков зимовка №1 дом, Қоғалы зимовка №1 дом, Тарытүбек зимовка №1 дом, Көздіқара зимовка №1 дом, Гпукудык зимовка №1 дом, Книш зимовка №1 дом, Қызылжар зимовка №1 дом, Жарықкөл зимовка №1 дом, Әбілсай зимовка №1 дом, Святой зимовка №1 дом, Назерке зимовка №1 дом, Мушағали зимовка №1 дом.
Избирательный участок № 16.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Акжолский сельский округ село Лбищенск улица Д.Қонаев № 23 здание Акжолского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы:улица О.Исаев № 1, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2 – 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2 дома, улица Д.Қонаев № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 55/12, 55/13, 55/14, 55/15, 55/16, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 55/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 57/13, 57/14, 57/15, 57/16, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2 – 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42, 44, 46/1, 46/2, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/26 дома, улица Бейбітшілік № 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2 - 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22 дома, улица Ақжол № 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24/1, 26, 28 дома , улица С.Сейфуллин № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13, 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14 дома, улица Б.Момышұлы № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 5, 7/1, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 дома, улица М.Маметова № 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24 дома, улица Алтын орда № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 14/2 дома, улица С.Датұлы № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 19/1,19/2, 20, 22, 24 дома, улица Нарын № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9, 5А дома, улица Ә.Молдағұлова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 2/1, 2/2, 4 дома, улица Ш.Уалиханов № 1, 3, 5, 7 дома, улица А.Айтиев № 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8 дома, улица Далалық бұрылыс № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 дома, улица Мұнайшы № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 дома, зимовка Ашшықұдық, зимовка Парфель, зимовка Мертемьян, зимовка Орынгали, зимовка Антошка, зимовка Ақ үй, Зимовка Ганшкен, зимовка Қосауыз, зимовка Мыңбай дома №1-№2, зимовка Құмар, зимовка Қуандык, зимовка Ихсанкөл,зимовка Катон,зимовка Иванвласк, зимовка Соқыр, зимовка Молқұдық дом №1, зимовка Молкудык дом №2, зимовка Артур, зимовка Кабдолла, зимовка Абди, зимовка Котельный, зимовка Достык, зимовка Райк.
Избирательный участок № 17.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Акжолский сельский округ село Кабыл улица Бастау № 7А здание Кабылского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Қадыр Мырзалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері, Хиуаз Доспанова көшесі № 18, 19, 20, 21 үйлері, М.Горбунов қыстағы, Тілеген қыстағы, Ақшелек қыстағы, Қызыл Иван қыстағы, Қызыл үй қыстағы, Сансызбай қыстағы.
Сайлау учаскесі № 12.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі Жаңажол ауылы Қаламқас Орашева көшесі № 64 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Жаңажол ауылдық клубы ғимараты.
Шекаралары: Қаламқас Орашева көшесі № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлері, Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 29, 30 үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесі № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 63, 64, 65, 66, 67 үйлері, Азовский қыстағы, Шивалов қыстағы, Баннов қыстағы.
Сайлау учаскесі № 14.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі Тоған ауылы Ынтымақ көшесі № 33 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Тоған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ынтымақ көшесі № 1-39 үйлері, Подхоз қыстағы, Металлоизделие қыстағы, Лакрица қыстағы, Тальян қыстағы, Қосқұдық қыстағы.
Сайлау учаскесі № 15.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі Жаңабұлақ ауылы М.Абатов көшесі № 18Б "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Жаңабұлақ ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: М.Абатов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18В, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 37, 38/1,38/2, 39, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 45, 47 үйлері, А.Камалов көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7 үйлері, Е.Жангалиев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7 үйлері, К.Таукалаков көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 үйлері, Х.Сариев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25 үйлері, Т.Балхашев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2 үйлері, С.Сергазиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 24, 26, 28 үйлері, Жеңіске 60 жыл көшесі № 1А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері, Н.Конусов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2 үйлері, Ы.Абдуалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері, Қосшығыр қыстағы №1, 2, 3, 4 үйлері, Тасқұдық қыстағы №1, 2, 3 үйлері, Бітік су қоймасы №1, 2, 3 үйлері, Сарыкөл қыстағы №1 үй, Мағзом №1 қыстағы №1 үй, Мағзом №2 қыстағы №1 үй, Железнев қыстағы №1 үй, Карташов қытағы №1 үй, Майтөбе қыстағы №1 үй, Туренин қыстағы №1 үй, Құмтөбе қыстағы №1 үй, Қатынсай қыстағы №1 үй, Факей қыстағы №1 үй, Чесноков қыстағы №1 үй, Қоғалы қыстағы №1 үй, Тарытүбек қыстағы №1 үй, Көздіқара қыстағы №1 үй, Гпуқұдық қыстағы №1 үй, Кныш қыстағы №1 үй, Қызылжар қыстағы №1 үй, Жарықкөл қыстағы №1 үй, Әбілсай қыстағы №1 үй, Святой қыстағы №1 үй, Назерке қыстағы №1 үй, Мушағали қыстағы №1 үй.
Сайлау учаскесі № 16.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі Ілбішін ауылы Д.Қонаев көшесі № 23 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Ақжол ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: О.Исаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2 – 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2 үйлері, Д.Қонаев көшесі № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 55/12, 55/13, 55/14, 55/15, 55/16, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 55/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 57/13, 57/14, 57/15, 57/16, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2 – 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42, 44, 46/1, 46/2, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2 - 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22 үйлері, Ақжол көшесі № 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24/1, 26, 28 үйлері, С. Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13, 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14 үйлері, Б. Момышұлы № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 5, 7/1, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 үйлері, М.Мәметова көшесі № 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24 үйлері, Алтын орда көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 14/2 үйлері, С.Датұлы көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 19/1,19/2, 20, 22, 24 үйлері, Нарын көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9, 5А үйлері, Ә.Молдағұлова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 2/1, 2/2, 4 үйлері, Ш.Уалиханов көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері, А.Айтиев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8 үйлері, Далалық бұрылыс көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 үйлері, Мұнайшы көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 үйлері, Ашшықұдық қыстағы, Парфель қыстағы, Мертемьян қыстағы, Орынғали қыстағы, Антошка қыстағы, Ақ үй қыстағы, Ганшкен қыстағы, Қосауыз қыстағы, Мыңбай қыстағы №1-№2 үйлері, Құмар қыстағы, Қуандық қыстағы, Ихсанкөл қыстағы, Катон қыстағы, Иванвласк қыстағы, Соқыр қыстағы, Молқұдық қыстағы №1 үйі, Молқұдық қыстағы №2 үйі, Артур қыстағы, Қабдолла қыстағы, Әбди қыстағы, Котельный қыстағы, Достық қыстағы, Райкі қыстағы.
Сайлау учаскесі № 17.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі Қабыл ауылы Бастау көшесі № 7А "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қабыл ауылдық клуб ғимараты.

Границы: улица М.Әуезов № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22/1, 22/2, 24, 28 дома, улица К.Мендалиев № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12 дома, улица Қабыл № 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2 дома, улица Жамбыл № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 дома, улица Шанырак № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2 дома, улица Бастау № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 2/2, 4/1, 4/2 дома, зимовка Темир астау, зимовка Бекет.
Избирательный участок № 18.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Акжолский сельский округ село Битлеу улица Битілеу № 2 здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени И.Тайманова" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Битілеу№ 1/1, 1/2, 3, 5, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13/2, 15, 115/2, 17/1, 17/2, 2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20 дома, улица Д.Нұрпейісова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9А, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4, 8, дома, зимовка Жайлыбай, зимовка Ақ үй № 1, зимовка Ақ үй № 2.
Избирательный участок № 19.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Акжолский сельский округ село Тинали улица И.Тналиева № 6 здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Тінәлі" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица И.Тналиева № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/2, 11/1, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2 дома, улица Құрманғазы № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4/1, 4/2, 6, 8 дома, зимовка Кентубек, зимовка Ескі № 4 ферма, зимовка Рамазан, зимовка Алқап.
Избирательный участок № 20.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Мергеневский сельский округ село Мергенево улица Абая № 1У здание Мергеневского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Дәулеткерей Шығайұлы № 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11а, 12/1, 12/2 дома, улица Мұхтар Әуезов № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27, 28/1, 28/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 44а, 45, 46, 47/1, 47/2, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 60, 71, 149/1, 149/2 дома, улица Абай № 62/1, 62/2, 64, 66, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 86, 87, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 100, 117 дома, улица Жерұйық № 220, 221, 222, 231/1, 231/2, 232/1, 232/2 дома, улица Дина Нұрпейісова № 105, 107, 108, 109, 110, 106, 104, 103, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2 дома, улица Қазақстан № 241, 238 дома, улица Қарасу № 236, 235, 234, 233 дома, улица Ақжайық № 123, 129/1, 129/2, 130, 131, 132, 133, 134, 205/1, 205/2, 207, 211, 213/1, 213/2, 214, 216/1, 216/2, 217, 218, 219 дома, улица Бірлік № 41Б, 41А, 101, 102А, 102/1, 102/2, 115/1, 115/2 дома, улица Егемен № 178/1, 178/2, 201, 202, 203, 204, 225, 227/1, 227/2, 228/1, 228/2, 230 дома, улица Тәуелсіздік № 72, 73/1, 73/2, 75, 80/1, 80/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 82/3, 84/1, 84/2, 85, 123/1, 123/2,124, 149/1, 149/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2, 158/1, 158/2, 165/1, 165/2, 166/1, 166/2, 168,169/1, 169/2, 170/1, 170/2, 173 дома, улица Т.Масин № 53, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 79, 125, 126/1, 126/2, 127/1, 127/2, 128, 135, 137, 144/1, 144/2, 148, 149 дома, улица Алқап № 138/1, 138/2, 138/3, 140/1, 140/2, 142 дома, улица Жағалау № 1/1, 1/2, 174/1, 174/2, 198, 199, 200 дома, улица Құрманғазы № 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 118, 119, 177, 178, 179, 180, 182/1, 182/2, 182/3, 187/1, 187/2, 188, 189/1, 189/2, 191/1, 191/2, 193/1, 193/2, 195, 196, 197 дома, зимовка Саралжын, зимовка Гиният, зимовка Машанов, улица Жолап № 1У, 2У, 3, 4У/1, 4У/2, 5У, 8, 8У/1, 8У/2, 9/1, 9/2, 12, 30/1, 30/2, 12У, 14У/1, 14У/2 дома, зимовка Бектилеу, зимовка Ахмет, зимовка Аккутур, зимовка Конашкуль, без названия зимовка (Грачи-1), без названия зимовка (Жумык).
Избирательный участок № 21.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Мергеневский сельский округ село Мойылды улица Достық № 1У здание Мойылдинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: М.Әуезов көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22/1, 22/2, 24, 28 үйлері, К.Мендалиев көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12 үйлері, Қабыл көшесі № 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2 үйлері, Жамбыл көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 үйлері, Шаңырақ көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2 үйлері, Бастау көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 2/2, 4/1, 4/2 үйлері, Темір астау қыстағы, Бекет қыстағы.
Сайлау учаскесі № 18.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі Битілеу ауылы Битілеу көшесі №2 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "И.Тайманов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Битілеу көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13/2, 15, 115/2, 17/1, 17/2, 2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20 үйлері, Д.Нұрпейісова көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9А, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4, 8 үйлері, Жайлыбай қыстағы, Ақ үй қыстағы № 1, Ақ үй қыстағы № 2.
Сайлау учаскесі № 19.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі Тінәлі ауылы И.Тінәлиев көшесі № 6 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Тінәлі негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: И.Тінәлиев көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/2, 11/1, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2 үйлері, Құрманғазы көшесі № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4/1, 4/2, 6, 8 үйлері, Кеңтүбек қыстағы, Ескі №4 ферма қыстағы, Рамазан қыстағы, Алқап қыстағы.
Сайлау учаскесі № 20.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мерген ауылы Абай көшесі № 1У "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мерген ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Дәулеткерей Шығайұлы көшесі № 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11а, 12/1, 12/2 үйлері, Мұхтар Әуезов көшесі № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27, 28/1, 28/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 44А, 45, 46, 47/1, 47/2, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 60, 71, 149/1, 149/2 үйлері, Абай көшесі № 62/1, 62/2, 64, 66, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 86, 87, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 100, 117 үйлері, Жерұйық көшесі № 220, 221, 222, 231/1, 231/2, 232/1, 232/2 үйлері, Дина Нұрпейісова көшесі № 105, 107, 108, 109, 110, 106, 104, 103, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2 үйлері, Қазақстан көшесі № 241, 238 үйлері, Карасу көшесі № 236, 235, 234, 233 үйлері, Ақжайық көшесі № 123, 129/1, 129/2, 130, 131, 132, 133, 134, 205/1, 205/2, 207, 211, 213/1, 213/2, 214, 216/1, 216/2, 217, 218, 219 үйлері, Бірлік көшесі № 41Б, 41А, 101, 102А, 102/1, 102/2, 115/1, 115/2 үйлері, Егемен көшесі № 178/1, 178/2, 201, 202, 203, 204, 225, 227/1, 227/2, 228/1, 228/2, 230 үйлері, Тәуелсіздік көшесі № 72, 73/1, 73/2, 75, 80/1, 80/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 82/3, 84/1, 84/2, 85, 123/1, 123/2,124, 149/1, 149/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2, 158/1, 158/2, 165/1, 165/2, 166/1, 166/2, 168,169/1, 169/2, 170/1, 170/2, 173 үйлері, Т.Масин көшесі № 53, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 79, 125, 126/1, 126/2, 127/1, 127/2, 128, 135, 137, 144/1, 144/2, 148, 149 үйлері, Алқап көшесі № 138/1, 138/2, 138/3, 140/1, 140/2, 142 үйлері, Жағалау көшесі № 1/1, 1/2, 174/1, 174/2, 198, 199, 200 үйлері, Құрманғазы көшесі № 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 118, 119, 177, 178, 179, 180, 182/1, 182/2, 182/3, 187/1, 187/2, 188, 189/1, 189/2, 191/1, 191/2, 193/1, 193/2, 195, 196, 197 үйлері, Саралжын қыстағы, Гиният қыстағы, Машанов қыстағы, Жолап көшесі № 1У, 2У, 3, 4У/1, 4У/2, 5У, 8, 8У/1, 8У/2, 9/1, 9/2, 12, 30/1, 30/2, 12У, 14У/1, 14У/2, үйлері, Бектилеу қыстағы, Ахмет қыстағы, Ақкүтір қыстағы, Конашкуль қыстағы, атаусыз қыстақ (Грачи-1), атаусыз қыстақ (Жумық).
Сайлау учаскесі № 21.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мойылды ауылы Достық көшесі № 1У "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мойылды ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица Қазақстан № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 22, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 42 дома, улица Достық № 2, 3, 29, 35/1, 35/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51/1, 51/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 60/1, 60/2, 21А, 60Б, 64, 65 дома, улица Егемен № 36/1, 36/2, 38 дома, зимовка Шыганак, зимовка Акбала.
Избирательный участок № 23.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область, Акжаикский район Кабыршактынский сельский округ село Кабыршакты улица Т.Бокин № 2 здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад" Бітік" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Т.Бокин № 10, 11, 12, 15, 17, 19, 1/2, 3/2, 4, 5, 6, 6, 7/2, 8, 9 дома, улица Шакир Сахташев № 1, 10, 11/1, 12/2, 15, 16, 166, 167, 16/1, 170, 18, 181, 183, 184, 188, 189, 193, 197, 198, 19/1, 1у, 2, 2/1, 202, 20/2, 203, 204, 20/2, 215, 22, 222, 223, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/2, 29, 29/2, 2/1, 2/2, 3/2, 32/1, 34/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 9/2, дома, улица Қазақстан-2050 № 1, 10/2, 11, 11, 12, 13, 14, 151, 154, 158, 16, 163, 17, 18, 18/1, 18/2, 1а, 1у, 23, 24, 24а, 25, 26, 3, 5, 5, 5, 6, 9 дома, улица Карим Саттаров №1, 3/1, 3/2, 4, 7/1, 7/2, 9, 9а дома, улица Келешек №1, 10/2, 11, 12/1, 13, 14/1, 17, 18, 19/2, 2, 20, 21, 21, 22, 23, 23, 24, 24, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 5, 6, 8 дома, улица М.Маметова № 10, 12, 14, 14, 2, 3, 3а, 5/2, 6, 8/1, 8/2, 9 дома, улица Ынтымақ №1, 3/1, 3/2 дома, улица С.Сейфуллин №1, 10, 102, 105, 11, 110, 116, 11/1, 124а, 13/1, 15, 16/1, 16/2, 17/2, 18/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 98, 99 дома, улица Бейбітшілік №1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7, 12/2, 15, 17, 19, 2, 3/2, 3, 4, 57, 8/2, 8 дома, улица Рахым Жақсылықов № 11, 1108, 13, 19, 1а, 2, 28, 3, 30, 34, 7, 9 үйлері, улица Азаттық № 1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7 дома, улица М.Әуезов №1, 10, 10/2, 2, 3, 3/2, 7/1, 7/2, 9, 9/1 дома, зимовка Пиунов, зимовка Кныш, зимовка Птичник.
Избирательный участок № 24.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Чапаевский сельский округ село Чапаево улица Жубана № 52 здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Республика № 1-143, 2-158 дома, улица Татулық №3-15,№6-12А дома, улица Исатай №1-65, №6-95 дома, улица Атамекен №3-35, №2-38 дома, улица Жұбан №1-131, №12-170 дома, улица Х.Есенжанов № 27-53, 4-48 дома, улица О.Исаев № 1-87, 2-96 дома, улица Д.Қонаев № 1-57, 16-58 дома, улица Әбілқайыр Хан №3-61, №2-82 дома, улица Еңбек №1-19, №2-22 дома, улица Өркен №1 - 25, №2А, 2Б дома, улица Ақжол №2-6, №5 дома.
Избирательный участок № 25.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Чапаевский сельский округ село Чапаево улица Казахстан № 55 здание государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Қазақстан көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 22, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 42 үйлері, Достық көшесі № 2, 3, 29, 35/1, 35/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51/1, 51/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 60/1, 60/2, 21А, 60Б, 64, 65 үйлері, Егемен көшесі № 36/1, 36/2, 38 үйлері, Шығанақ қыстағы, Ақбала қыстағы.
Сайлау учаскесі № 23.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі Қабыршақты ауылы Т.Бокин көшесі № 2 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Бітік "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Бокин көшесі № 10, 11, 12, 15, 17, 19, 1/2, 3/2, 4, 5, 6, 6, 7/2, 8, 9 үйлері, Шакир Сахташев көшесі № 1, 10, 11/1, 12/2, 15, 16, 166, 167, 16/1, 170, 18, 181, 183, 184, 188, 189, 193, 197, 198, 19/1, 1у, 2, 2/1, 202, 20/2, 203, 204, 20/2, 215, 22, 222, 223, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/2, 29, 29/2, 2/1, 2/2, 3/2, 32/1, 34/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 9/2, үйлері, Қазақстан-2050 көшесі № 1, 10/2, 11, 11, 12, 13, 14, 151, 154, 158, 16, 163, 17, 18, 18/1, 18/2, 1а, 1у, 23, 24, 24а, 25, 26, 3, 5, 5, 5, 6, 9 үйлері, Карим Саттаров көшесі №1, 3/1, 3/2, 4, 7/1, 7/2, 9,9а үйлері, Келешек көшесі №1, 10/2, 11, 12/1, 13, 14/1, 17, 18, 19/2, 2, 20, 21, 21, 22, 23, 23, 24, 24, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 5, 6, 8 үйлері, М.Маметова көшесі № 10, 12, 14, 14, 2, 3, 3а, 5/2, 6, 8/1, 8/2, 9 үйлері, Ынтымақ көшесі №1, 3/1, 3/2 үйлері, С.Сейфуллин көшесі №1, 10, 102, 105, 11, 110, 116, 11/1, 124а, 13/1, 15, 16/1, 16/2, 17/2, 18/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 98, 99 үйлері, Бейбітшілік көшесі №1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7, 12/2, 15, 17, 19, 2, 3/2, 3, 4, 57, 8/2, 8 үйлері, Рахым Жақсылықов көшесі № 11, 1108, 13, 19, 1а, 2, 28, 3, 30, 34, 7, 9 үйлері, Азаттық көшесі № 1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7 үйлері, М.Әуезов көшесі №1, 10, 10/2, 2, 3, 3/2, 7/1, 7/2, 9, 9/1 үйлері, Пиунов қыстағы, Кныш қыстағы, Птичник қыстағы.
Сайлау учаскесі № 24.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Чапаев ауылы Жұбан көшесі №52 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "№1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Республика көшесі № 1-143, 2-158 үйлері, Татулық көшесі №3-15,№6-12А үйлері, Исатай көшесі №1-65, №6-95 үйлері, Атамекен көшесі №3-35, №2-38 үйлері, Жұбан көшесі №1-131, №12-170 үйлері, Х.Есенжанов көшесі № 27-53, 4-48 үйлері, О.Исаев көшесі № 1-87, 2-96 үйлері, Д.Қонаев көшесі № 1-57, 16-58 үйлері, Әбілқайыр Хан көшесі №3-61, №2-82 үйлері, Еңбек көшесі №1-19, №2-22 үйлері, Өркен көшесі №1 - 25, №2А, 2Б үйлері, Ақжол көшесі №2-6, №5 үйлері.
Сайлау учаскесі № 25.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Чапаев ауылы Қазақстан көшесі № 55 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.

Границы: улица Абылайхана № 100/1, 100/2, 104, 106, 108, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 29,/1, 29/2, 30, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 34,35, 36, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 43/1, 43/2, 44/2, 44/3, 47, 49/1, 49/2, 5, 50/1, 50/2, 53/1, 53/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 60, 61, 63/1, 63/2, 64, 66, 67/1, 67/2, 70/1, 70/2, 71, 72, 73/1, 73/2, 74/1, 74/2, 77/1, 77/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/3, 83/1, 83/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 90, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 96/1, 96/2 104 А/1, 104А/2 дома, улица Темір Масин № 9/2, 9/1, 5/2, 5/1, 2/2, 2/1, 17, 13/2, 13/1, 1/2, 1/1 дома, улица А. Иманов № 1/1, 1/2, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2, 20, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 8/1, 8/2 дома, улица М. Маметова № 1/1, 1/2, 2/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 21/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 9/1, 9/2, 29А, 4, 73/1, 54, 72/1, 39, 25, 2А, 19, 8 дома, улица Ә.Молдағұлова № 1, 5, 7 дома, улица М.Өтемісұлы № 10, 2, 4, 6, 8 дома, улица С.Датұлы № 9, 7, 5, 3, 1 дома, улица Тың көтеру № 9, 6, 5/2, 5/1, 4, 2, 1, 1/1 дома, улица Бейбітшілік № 11А, 13, 17, 18, 19/1, 19/2, 2/1, 2/2, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 38/1, 38/2, 39, 41, 42, 43, 44/2, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 дома, улица Жамбыл № 1/1, 1/2, 11/1, 11/2, 13, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2 дома, улица Құрманғазы № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8 дома, улица Жеңіс № 1, 10, 12, 13, 14, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 28, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 30, 32, 5, 6/1,6/2, 7, 9/1, 9/2 дома, улица Абай № 2/1, 2/2, 2/3 дома, зимовка Косколь, зимовка Жагорколь, зимовка Круглый, зимовка Жантемир, зимовка Томаркудук, зимовка Майтобе, зимовка Саржала, зимовка Бескутур, зимовка Арен, зимовка Агапия, зимовка Красный, зимовка Арал, зимовка Лиман №49, зимовка Тулегенкудук, зимовка Большой.
Избирательный участок № 33.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Алмалинский сельский округ село Атамекен улица Ы.Алтынсарин № 32А здание Атамекенского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Болашақ № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 дома. улица Ы.Алтынсарин № 91/1, 1/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22/1, 22/2, 25, 26/1, 26/2, 29/1, 29/2, 29/3, 30/1, 30/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 60, 61, 62, 64, 66/1, 66/2, 69А, 70/1, 70/2, 70/3,73/1, 73/2, 8/1, 8/2, 9 дома, улица Достық № 1, 10/1, 10/2, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома, зимовка Астау, зимовка Манктык, зимовка Лиман № 46, зимовка Найза.
Избирательный участок № 35.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Сарытогайский сельский округ село Жанама улица Орынгали Галимов № 23 здание Сартогайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Абылайхан көшесі № 100/1, 100/2, 104, 106, 108, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 29,/1, 29/2, 30, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 34,35, 36, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 43/1, 43/2, 44/2, 44/3, 47, 49/1, 49/2, 5, 50/1, 50/2, 53/1, 53/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 60, 61, 63/1, 63/2, 64, 66, 67/1, 67/2, 70/1, 70/2, 71, 72, 73/1, 73/2, 74/1, 74/2, 77/1, 77/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/3, 83/1, 83/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 90, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 96/1, 96/2 104 А/1, 104А/2 үйлері, Темір Масин көшесі № 9/2, 9/1, 5/2, 5/1, 2/2, 2/1, 17, 13/2, 13/1, 1/2, 1/1 үйлері, А.Иманов көшесі № 1/1, 1/2, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2, 20, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 8/1, 8/2 үйлері, М. Маметова көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 21/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 9/1, 9/2, 29А, 4, 73/1, 54, 72/1, 39, 25, 2А, 19, 8 үйлері, Ә. Молдағұлова көшесі № 1, 5, 7 үйлері, М.Өтемісұлы көшесі № 10, 2, 4, 6, 8 үйлері, С.Датұлы көшесі № 9, 7, 5, 3, 1 үйлері, Тың көтеру көшесі № 9, 6, 5/2, 5/1, 4, 2, 1, 1/1 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 11А, 13, 17, 18, 19/1, 19/2, 2/1, 2/2, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 38/1, 38/2, 39, 41, 42, 43, 44/2, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлері, Жамбыл көшесі № 1/1, 1/2, 11/1, 11/2, 13, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2 үйлері, Құрманғазы көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8 үйлері, Жеңіс көшесі № 1, 10, 12, 13, 14, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 28, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 30, 32, 5, 6/1,6/2, 7, 9/1, 9/2 үйлері, Абай көшесі № 2/1, 2/2, 2/3 үйлері, Қоскөл қыстағы, Жагоркөл қыстағы, Круглый қыстағы, Жантемір қыстағы, Томарқұдық қыстағы, Майтөбе қыстағы, Саржала қыстағы, Бескүтір қыстағы, Арен қыстағы, Ағапия қыстағы, Красный қыстағы, Арал қыстағы, № 49 лиман қыстағы, Төлегенқұдық қыстағы, Большой қыстағы.
Сайлау учаскесі № 33.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алмалы ауылдық округі Атамекен ауылы Ы.Алтынсарин көшесі № 32А "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Атамекен ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Болашақ көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері, Ы.Алтынсарин көшесі № 91/1, 1/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22/1, 22/2, 25, 26/1, 26/2, 29/1, 29/2, 29/3, 30/1, 30/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 60, 61, 62, 64, 66/1, 66/2, 69А, 70/1, 70/2, 70/3,73/1, 73/2, 8/1, 8/2, 9 үйлері, Достық көшесі № 1, 10/1, 10/2, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері, Астау қыстағы, Маңтық қыстағы, №46 лиман қыстағы, Найза қыстағы.
Сайлау учаскесі № 35.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Жанама ауылы Орынгали Галымов көшесі №23 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Сарытоғай ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица Абай № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2 дома, улица Сәкен Сейфуллин № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 19, 20, 22, 27, 31, 39 дома, улица Қазақстан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10 дома, улица Әбу Сембаев № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2 дома, улица Бейбітшілік № 1, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 11 дома, улица Республика № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2 дома, улица Жамбыл № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7, 9 дома, улица Жеңіс № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12А, 14/1, 14/2, 14А дома, улица Орынгали Галимов № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12,2, 13, 14, 15, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28А/1, 28А/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 45 дома, улица, зимовка Жыра 1, зимовка Жыра 2, зимовка Орак, зимовка Бекет, зимовка Ногайсай, зимовка Мынтас.
Избирательный участок № 36.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Сарытогайский сельский округ село Сарман улица Майдана Ержанов № 4 здание Сармановской сельской библиотеки государственного учреждения "Централизованная библиотечная система села Чапаево".
Границы: улица Тәуелсіздік № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 16, 18/1, 18/2, 21, 23, 26, 29 дома, улица Майдан Ержанов № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15 дома, улица Жұбан Молдағалиев № 2 дом, зимовка Кызылой, зимовка Тилес, зимовка Мамбетали, зимовка Аю зимовка Сундет.
Избирательный участок № 37.
Местонахождения: Западно-Казахстанкая область Акжаикский район Базаршоланский сельский округ село Базаршолан улица Қ.Оразов № 2 здание Базаршоланского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Темір Масина № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12 дома, улица Баяшев № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8А, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13 дома, улица Қабдығали Оразов № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 2, 4, 6/1, 6/2 дома, улица Жамбыл № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/1, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2 дома, улица Ғабдолла Махамбетов № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2 дома, улица Теректі № 1, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 20,/1,20/2, 24 дома, улица Нұқ Бисенов № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8 дома, улица Жақия Исатаев № 1, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 19/1, 21, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 35, 37, 39/1, 39/2 41, 43, 2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38 дома, улица Абай № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53/1, 53/2, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7 дома, улица Бірлік № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 2/1, 2/2, 4дома, улица Жиембет жырау № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 дома, улица Байбарақ батыр № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 дома, улица Есімхан №1, 2/1, 2/2, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 15, 16, 17/1, 18, 17/2, 19, 20, 21, 22, 26/1, 26/2, 28, 30, 32 дома, зимовка Акжайык, зимовка Акмешит, зимовка Толеке, зимовка Карыкудук, зимовка Кызылой, зимовка Кароба, зимовка Жанакудук, зимовка Байбарак, зимовка Ашикудук, зимовка Одуванчик, зимовка Санияхмет.
Избирательный участок № 40.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Базартобинский сельский округ село Базартобе улица З.Мұхамбетжанов № 28 здание Базартобинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Абай көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2 үйлері. Сәкен Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 19, 20, 22, 27, 31, 39 үйлері, Қазақстан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10 үйлері, Әбу Сембаев көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2 үйлері. Бейбітшілік көшесі № 1, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 11 үйлері, Республика көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2 үйлері, Жамбыл көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7, 9 үйлері, Жеңіс көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12А, 14/1, 14/2, 14А үйлері, Орынгали Галымов көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12,2, 13, 14, 15, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28А/1, 28А/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 45 үйлері. Жыра1 қыстағы, Жыра 2 қыстағы, Орақ қыстағы, Бекет қыстағы, Ноғайсай қыстағы, Мыңтас қыстағы.
Сайлау учаскесі № 36.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Сарман ауылы Майдан Ержанов көшесі № 4 "Чапаев ауылындағы орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Сарман ауылдық кітапхана ғимараты.
Шекаралары: Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 16, 18/1, 18/2, 21, 23, 26, 29 үйлері, Майдан Ержанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15 үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесі №2 үйі, Қызылой қыстағы, Тілес қыстағы, Мамбетәлі қыстағы, Аю қыстағы, Сүндет қыстағы
Сайлау учаскесі № 37.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Базаршолан ауылдық округі Базаршолан ауылы Қ.Оразов көшесі № 2 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Базаршолан ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Темір Масин көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері, Баяшев көшесі № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8А, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13 үйлері, Қабдығали Оразов көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 2, 4, 6/1, 6/2 үйлері, Жамбыл көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/1, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2 үйлері, Ғабдолла Махамбетов көшесі № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2 үйлері, Теректі көшесі № 1, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 20,/1,20/2, 24 үйлері, Нұқ Бисенов көшесі № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8 үйлері, Жақия Исатаев көшесі № 1, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 19/1, 21, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 35, 37, 39/1, 39/2 41, 43, 2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38 үйлері, Абай көшесі № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53/1, 53/2, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7 үйлері, Бірлік көшесі № 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 2/1, 2/2, 4 үйлері, Жиембет жырау көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 үйлері, Байбарақ батыр көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 үйлері, Есімхан көшесі №1, 2/1, 2/2, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 15, 16, 17/1, 18, 17/2, 19, 20, 21, 22, 26/1, 26/2, 28, 30, 32 үйлері Ақжайық қыстағы, Ақмешіт қыстағы, Төлеке қыстағы, Кәріқұдық қыстағы, Қызылой қыстағы, Қароба қыстағы, Жаңақұдық қыстағы, Байбарақ қыстағы, Ащықұдық қыстағы, Бәйшөрек қыстағы, Санияхмет қыстағы.
Сайлау учаскесі № 40.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Базартөбе ауылдық округі Базартөбе ауылы З.Мұхамбетжанов көшесі № 28 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Базартөбе ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица З.Мұхамбетжанов № 43, 44, 45, 46, 47, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 54, 55/1, 55/2, 55/3, 58,59, 63/1, 63/2, 64, 48/1, 25, 23, 21/1, 21/2, 19/2, 19/1, 17, 13, 9/2, 9/1, 7, 5/1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 6/1, 6/2, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/2, 20/1, 22/1, 24/1, 24/2 ,33, 27 дома, улица Б.Доскалиев № 14, 13, 12/1, 12/2, 11, 10, 9, 8/2, 8/1, 6/2, 6/1, 4/2, 4/1, 2/1, 1, 15, 16, 30, 17/1, 17/3, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 34/1, 34/2, 35/2, 35/1, 36, 37, 39, 38/1, 38/2, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 дома, улица Ө.Кадыргалиев № 2, 4, 6, 8, 10/1, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 26, 28/1, 28/2,30/1, 1, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 17/1, 17/2, 21, 23, 25, 29/1, 29/2, 69/1, 69/2, 67/1, 67/2, 65/3, 65/2, 65/1 ,63/1, 63/2, 61/1, 62/2, 59/2, 59/1, 57, 55/2, 55/1, 21, 53/2, 53/1, 51/3, 51/1, 47,1, 47/2, 45, 43, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 86 дома, улица Т.Ихсанов № 1, 4, 6, 7, 30, 32, 33 дома, улица М.Ипмагамбетов № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21 дома, зимовка Карабек.
Избирательный участок № 41.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Базартобинский сельский округ село Кадыркул улица Бақтығали Бисенов № 53 здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қадырқұл" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Бақтығали Бисенов № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34, 35/1, 36/1, 36/2, 37, 39, 26, 41, 42, 43, 51 дома, зимовка Жыра, зимовка Елтай, зимовка Карамола, зимовка Сексен, зимовка Кушербай.
Избирательный участок № 42.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Базартобинский сельский округ село Кызылжар улица Үкі би № 1А здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Еңбекші" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Үкі би № 1/1,1/2,1/3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 18/2, 19, 20/1 , 20/2, 21, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30, 32/1, 32/2, 33, 34, 35/2, 36/1, 36/2, 44, 47, 48, 49, 50 дома, зимовка Маулимберли.
Избирательный участок № 43.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область, Акжаикский район Карауылтобинский сельский округ село Карауылтобе, улица Т.Масин № 6 здание Карауылтобинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: З.Мұхамбетжанов көшесі № 43, 44, 45, 46, 47, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 54, 55/1, 55/2, 55/3, 58,59, 63/1, 63/2, 64, 48/1, 25, 23, 21/1, 21/2, 19/2, 19/1, 17, 13, 9/2, 9/1, 7, 5/1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 6/1, 6/2, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/2, 20/1, 22/1, 24/1, 24/2 ,33, 27 үйлері, Б.Доскалиев көшесі № 14, 13, 12/1, 12/2, 11, 10, 9, 8/2, 8/1, 6/2, 6/1, 4/2, 4/1, 2/1, 1, 15, 16, 30, 17/1, 17/3, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 34/1, 34/2, 35/2, 35/1, 36, 37, 39, 38/1, 38/2, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері, Ө.Кадыргалиев көшесі № 2, 4, 6, 8, 10/1, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 26, 28/1, 28/2,30/1, 1, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 17/1, 17/2, 21, 23, 25, 29/1, 29/2, 69/1, 69/2, 67/1, 67/2, 65/3, 65/2, 65/1 ,63/1, 63/2, 61/1, 62/2, 59/2, 59/1, 57, 55/2, 55/1, 21, 53/2, 53/1, 51/3, 51/1, 47,1, 47/2, 45, 43, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 86 үйлері, Т.Ихсанов көшесі № 1, 4, 6, 7, 30, 32, 33 үйлері, М.Ипмагамбетов көшесі № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21 үйлері, Қарабек қыстағы.
Сайлау учаскесі № 41.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Базартөбе ауылдық округі Қадырқұл ауылы Бақтығали Бисенов көшесі № 53 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Қадырқұл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бақтығали Бисенов көшесі № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34, 35/1, 36/1, 36/2, 37, 39, 26, 41, 42, 43, 51 үйлері, Жыра қыстағы, Елтай қыстағы, Қарамола қыстағы, Сексен қыстағы, Көшербай қыстағы.
Сайлау учаскесі № 42.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Базартөбе ауылдық округі Қызылжар ауылы Үкі би көшесі № 1А "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Еңбекші бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үкі би көшесі № 1/1,1/2,1/3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 18/2, 19, 20/1 , 20/2, 21, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30, 32/1, 32/2, 33, 34, 35/2, 36/1, 36/2, 44, 47, 48, 49, 50 үйлері, Мәулімберлі қыстағы.
Сайлау учаскесі № 43.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Қарауылтөбе ауылдық округі Қарауылтөбе ауылы Т.Масин көшесі № 6 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қарауылтөбе ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица А.Иманов № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 дома, улица Әлия Молдағұлова № 1, 2, 3, 4/1,4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13 дома, улица Бейбітшілік № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 19/1, 19/2, 21 дома, улица Бірлік № 1/1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7дома, улица Бауыржан Момышұлы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/2,3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12А, 12 Б, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, № 15, 15 А, 16/1, 16/2, 16/3, 18 А, 18/1, 18/2, 18/3, 22/1, 22/2 дома, улица Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев № 2/1,2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 17, 19, 21, 23, 24/1, 24/2, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 33/1,2, 33/3, 34, 35, 36, 38, 40/1, 40/2, 42/1,2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54/1,2,3, 56, 58, 60, 62, 64 дома, улица Жағалау № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 19, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3 дома, улица Ж.Молдағалиев № 1, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1,2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/1, 25, 27/1, 27/2 дома, улица Кенже Құрмашев № 2, 3/1, 3/2 дома, улица Қазақстан № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1,2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25 А, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2 дома, улица Қырмызы Нұрғалиева № 1, 2, 2 Б, 3, 4 А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 дома, улица Қабден Темірғалиев № 3, 4, 10, 13, 15/1, 15/2, 16/2, 17, 18 дома, улица Мәншүк Маметова № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2 дома, улица Оразбай Оспанов № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6 дома, улица Т.Масин № 2/1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 9 дома, улица Хамза Есенжанов № 1, 4, 11, 13, 15 дома, зимовка Аккайыр, зимовка Бидир, зимовка Кызылжар, зимовка Коммунизм, зимовка Торе, зимовка Орысбай, зимовка Жыланды, зимовка Какпакты, зимовка Жасыбай, зимовка Акмешит
Избирательный участок № 45.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Есенсайский сельский округ село Есенсай улица Тәуелсіздік № 29 здание Есенсайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: А.Иманов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 үйлері, Әлия Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4/1,4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 19/1, 19/2, 21 үйлері, Бірлік көшесі № 1/1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7 үйлері, Бауыржан Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/2,3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12А, 12 Б, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, № 15, 15 А, 16/1, 16/2, 16/3, 18 А, 18/1, 18/2, 18/3, 22/1, 22/2 үйлері, Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев көшесі № 2/1,2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 17, 19, 21, 23, 24/1, 24/2, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 33/1,2, 33/3, 34, 35, 36, 38, 40/1, 40/2, 42/1,2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54/1,2,3, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері, Жағалау көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 19, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3 үйлері, Ж.Молдағалиев көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1,2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/1, 25, 27/1, 27/2 үйлері, Кенже Құрмашев көшесі № 2, 3/1, 3/2 үйлері, Қазақстан көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1,2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25 А, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2 үйлері, Қырмызы Нұрғалиева көшесі № 1, 2, 2 Б, 3, 4 А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлері, Қабден Темірғалиев көшесі № 3, 4, 10, 13, 15/1, 15/2, 16/2, 17, 18 үйлері, Мәншүк Маметова көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2 үйлері, Оразбай Оспанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6 үйлері, Т.Масин көшесі № 2/1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 9 үйлері, Хамза Есенжанов көшесі № 1, 4, 11, 13, 15 үйлері, Аққайыр қыстағы, Бөдір қыстағы, Қызылжар қыстағы, Коммунизм қыстағы, Төре қыстағы, Орысбай қыстағы, Жыланды қыстағы, Қақпақты қыстағы, Жасыбай қыстағы, Ақмешіт қыстағы.
Сайлау учаскесі № 45.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі Есенсай ауылы Тәуелсіздік көшесі № 29 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Есенсай ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица Жұмағыз Әлжанова № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 24, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53 дома, улица Т.Масин № 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18, 18А, 19 дома, улица Республика № 1, 2/1, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27, 29, 31 дома, улица Махамбет № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома, улица Сағынғали Сейтов № 1, 2, 5, 7, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20 дома, улица Ж.Молдағалиев № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24. 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35 дома, улица Достық № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24 дома, улица Жайық № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21 дома, улица Тәуелсіздік № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,7/3, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20 дома, зимовка Акшкол, зимовка Жалын.
Избирательный участок № 46.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Есенсайский сельский округ село Тасоба улица Құлагер № 23 здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Тасоба" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Құлагер № 1, 2, 3, 4, 5/1, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24дома, зимовка Жазира, зимовка Тама, зимовка Тулепкул 2.
Избирательный участок № 47.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Есенсайский сельский округ село Кенсуат улица Дағар Есеналиев № 33 здание Кенсуатского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Дағар Есеналиев № 1-32, 34, 36, 37, 38, 42 дома, улица Дина Нұрпейсова № 1-32 дома, зимовка Монтыкай, зимовка Жакаш, зимовка Табын.
Избирательный участок № 48.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Курайлысайский сельский округ село Жұбан Молдағалиев улица Сырым Датұлы № 7 здание Курайлысайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Жұмағыз Әлжанова көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 24, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлері, Т.Масин көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18, 18А, 19 үйлері, Республика көшесі № 1, 2/1, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27, 29, 31 үйлері, Махамбет көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері, Сағынғали Сейтов көшесі № 1, 2, 5, 7, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20 үйлері, Ж.Молдағалиев көшесі № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24. 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35 үйлері, Достық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24 үйлері, Жайық көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21 үйлері, Тәуелсіздік көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,7/3, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20 үйлері, Ақшкол қыстағы, Жалын қыстағы.
Сайлау учаскесі № 46.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі Тасоба ауылы Құлагер көшесі № 23 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Тасоба бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құлагер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 үйлері, Жазира қыстағы, Тама қыстағы, Тулепкул 2 қыстағы.
Сайлау учаскесі № 47.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі Кеңсуат ауылы Дағар Есеналиев көшесі № 33 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Кеңсуат ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Дағар Есеналиев көшесі № 1-32, 34, 36, 37, 38, 42 үйлері, Дина Нұрпейсова көшесі № 1 – 32 үйлері, Монтықай қыстағы, Жақаш қыстағы, Табын қыстағы.
Сайлау учаскесі № 48.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округі Жұбан Молдағалиев ауылы Сырым Датұлы көшесі № 7 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Құрайлысай ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: улица Жағалау № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7, 2, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2 дома, улица Жұбан Молдағалиев № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 17, 19, 21, 23 дома, улица Тәтібай Сұлтанғалиев № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14/1, 14/2, 18 дома, улица Жеңіс № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17 дома, улица Темір Масин № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 13, 15/1, 15/2, 17 дома, улица Сайымжан Еркебаев № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9 дома, улица Сырым Датұлы № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 10, 12/1, 12/2 дома, улица Мәншүк Маметова № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11 дома, улица Желтоқсан № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8/1, 8/2 үйлері, улица Сағынғали Сейітов № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 10/1, 10/2 дома, улица Әлия Молдағұлова № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15 дома, улица Сұңқар № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12 дома, улица Жас Отау № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34 дома, улица Қ.Мырзалиев № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 дома, зимовка Әтібек, зимовка Жастілек.
Избирательный участок № 50.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Курайлысайский сельский округ село Сайкудук улица Жұбан Молдағалиев № 1 здание Сайкудукского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".
Границы: улица Темір Масин № 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14/1, 14/2 дома, улица Ыбырай Алтынсарин № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6 дома, улица Жұбан Молдағалиев № 1, 3, 4/2, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 7Б, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 дома, улица Абай № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13 дома, улица Бейбітшілік № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 19, 21 дома, улица Сәкен Сейфуллин № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8 дома, улица Махамбет Өтемісұлы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 7, 9/1, 9/2 дома, улица Кеңдала № 1, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 11/1, 11/2, 13, 15, 17 дома, зимовка Наржан.
Избирательный участок № 51.
Местонахождения: Западно-Казахстанская область Акжаикский район Конеккеткенский сельский округ село Конеккеткен улица Тәуелсііздік № 8А здание Конеккеткенского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Акжаикский районной центр досуга" государственного учреждения "Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района".

Шекаралары: Жағалау көшесі № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7, 2, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2 үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 17, 19, 21, 23 үйлері, Тәтібай Сұлтанғалиев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14/1, 14/2, 18 үйлері, Жеңіс көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17 үйлері, Темір Масин көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 13, 15/1, 15/2, 17 үйлері, Сайымжан Еркебаев көшесі № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9 үйлері, Сырым Датұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 10, 12/1, 12/2 үйлері, Мәншүк Маметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11үйлері, Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8/1, 8/2 үйлері, Сағынғали Сейітов көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 10/1, 10/2 үйлері, Әлия Молдағұлова көшесі № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері, Сұңқар көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12 үйлері, Жас Отау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34 үйлері, Қ.Мырзалиев көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Әтібек қыстағы, Жастілек қыстағы.
Сайлау учаскесі № 50.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округі Сайқұдық ауылы Жұбан Молдағалиев көшесі № 1 "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Сайқұдық ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Темір Масин көшесі № 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14/1, 14/2 үйлері, Ыбырай Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесі № 1, 3, 4/2, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 7Б, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 үйлері, Абай көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13 үйлері, Бейбітшілік көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 19, 21 үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8 үйлері, Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 7, 9/1, 9/2 үйлері, Кеңдала көшесі № 1, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 11/1, 11/2, 13, 15, 17 үйлері, Наржан қыстағы.
Сайлау учаскесі № 51.
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Көнеккеткен ауылдық округі Көнеккеткен ауылы Тәуелсіздік көшесі № 8А "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Көнеккеткен ауылдық мәдениет үйі ғимараты.