О бюджете поселка Круглоозерный на 2026-2028 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 25-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 302 792 тысячи тенге:
налоговые поступления – 120 652 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 800 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 172 350 тысяч тенге;
2) затраты – 311 407 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 615 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 615 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 615 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21.04.2026 № 27-6 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2026 год субвенцию передаваемой из городского бюджета в сумме 172 350 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-7 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 236 712 мың теңге:
салықтық түсімдер – 54 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 800 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 172 350 мың теңге;
2) шығындар – 236 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2026 жылға Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2026 жылға Круглоозерный кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 172 350 мың теңге субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.