О бюджете поселка Круглоозерный на 2026-2028 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 25-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 236 712 тысяч тенге:
налоговые поступления – 54 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 800 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 172 350 тысяч тенге;
2) затраты – 236 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-7 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 236 712 мың теңге:
салықтық түсімдер – 54 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 800 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 172 350 мың теңге;
2) шығындар – 236 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2026 год субвенцию передаваемой из городского бюджета в сумме 172 350 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

2. 2026 жылға Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2026 жылға Круглоозерный кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 172 350 мың теңге субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.