О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2024 года № 18-10 "О бюджете поселка Круглоозерный на 2025-2027 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2025 года № 24-8
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Круглоозерный на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 18-10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 385 710 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 671 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 310 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 314 829 тысяч тенге;
2) затраты – 398 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 828 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 828 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 828 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение к решению
Уральского городского

Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-10 "2025-2027 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 24-8 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-10 "2025-2027 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 385 710 мың теңге:
салықтық түсімдер – 44 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 310 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 314 829 мың теңге;
2) шығындар – 398 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 828 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 828 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 828 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының