Об установления стимулирующих надбавок в размере 50 (пятидесяти) процентов к должностным окладам сотрудников коммунального государственного учреждения "Областной методический Центр психологической поддержки", подведомственного управлению образования акимата Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2025 года № 21-10
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере пятидесяти процентов к должностным окладам сотрудников коммунального государственного учреждения "Областной методический Центр психологической поддержки", подведомственного управлению образования акимата Западно-Казахстанской области.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель областного маслихата М. Мукаев

Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Облыстық әдістемелік психологиялық қолдау көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 50 (елу) пайыз мөлшерінде ынталандырушы үстемеақылар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 21-10 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Облыстық әдістемелік психологиялық қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 50 (елу) пайызы мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев