Об установлении стимулирующих надбавок в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений подведомственных организаций управления общественного развития акимата Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 июня 2025 года № 18-5
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Региональная служба коммуникация" и "Ресурный центр по работе с молодежью" подведомственных организаций Управления общественного развития Западно-Казахстанской области.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2025 года.
Председатель маслихата М.Мукаев

Батыс Қазақстан облысының әкімдігі қоғамдық даму басқармасына қарасты коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 50 (елу) пайыз көлемінде ынталандырушы үстемақылар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 18-5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысының қоғамдық даму басқармасына бағынысты "Өңірлік коммуникациялар қызметі" және "Жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 50 (елу) пайыз көлемінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Мәслихат төрағасы М. Мұқаев