О бюджете Акбулакского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 61401,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1732,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59669.0 тысяч тенге;
2) затраты - 61401.0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

Ақбұлақ ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Марқакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданының Ақбұлақ ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61401,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1732,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59669,0 мың теңге;
1)шығындар – 61401,0 мың теңге;
2)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
3)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4)бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 0,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 15.05.2026 № 40/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Марқакөл М. Калелов
Приложение 1 к решению
маслихата района Марқакөл
от 23 декабря 2025 года
№36/6-VIII
Бюджет Акбулакского сельского округа района Марқакөл на 2026 год 2026 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 15.05.2026 № 40/6-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауданы мәслихатының төрағасы М. Калелов
Марқакөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№36/6-VIII шешіміне
1 қосымша
Марқакөл ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті