О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 19/206-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 260013,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 163000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 293456,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/206-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ
1. 2026-2028 жылдардарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті" 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 260 013,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 163 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдері – 92 013,0 мың теңге;
2) шығындар – 293 456,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -33443,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33443,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –33443,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 18.02.2026 № 21/219-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

5) бюджет тапшылығы (профициті)- -33 443,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 443,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33443,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 18.02.2026 № 21/219-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).