Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Катон-Карагайскому району
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 мая 2025 года № 27/313-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24212), маслихат Катон-Карагайского района РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Катон-Карагайскому району согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 мамырдағы № 27/313-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №24212 болып тіркелген) бұйрығына, сәйкес Катон-Қарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген қосымшаға сәйкес Катонқарағай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін .

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 14 мая 2025 года
№27/313- VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Катон-Карагайскому району
№
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандақ мәслихатының
2025 жылғы 2025 жылғы 14 мамырдағы
№ 27/313 – VIII шешіміне қосымша
Катонқарағай ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Үйлер: жайлы
1 тұрғын