О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 26 декабря 2024 года № 24/26-VIII "О бюджете Парыгинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 28/14-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Парыгинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 24/26-VIII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Парыгинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 81254,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16106,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 342,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 85777,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4523,9 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4523,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4523,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/26-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 28/14-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т караңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/26-VІІІ шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Парыгино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81254,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 342,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64806,0 мың теңге;
2) шығындар – 85777,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4523,9 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4523,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4523,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.