О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 26 декабря 2024 года № 24/21 VIII "О бюджете Соловьевского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2025 года № 36/9-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Соловьевского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 24/21-VIII следующие изменения:
пункты 1,3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Соловьевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 86275,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26781,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1513,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57980,5 тысяч тенге;
2) затраты – 89367,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3091,8 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3091,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3091,8 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2025 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 41796,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай

Алтай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/21-VIIІ "2025-2027 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 36/9-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/21-VIIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 86275,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26781,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1513,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57980,5 мың теңге;
2) шығындар – 89367,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу– 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3091,8 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3091,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3091,8 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 41796,5 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының