О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 26 декабря 2024 года № 24/19-VIII "О бюджете поселка Прибрежный на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2025 года № 36/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете поселка Прибрежный на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2024 года № 24/19-VIII следующие изменения:
пункты 1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Прибрежный на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76755,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6027,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1224,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69503,1 тысяч тенге;
2) затраты –79230,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2475,5 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2475,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2475,5 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете поселка Прибрежный на 2025 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 44595,1 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/19-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 36/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/19-VIІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76755,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6027,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1224,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69503,1 мың теңге;
2) шығындар – 79230,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу– 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2475,5 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2475,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2475,5 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 44595,1 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.