О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 26 декабря 2024 года №24/14-VIII "О бюджете города Алтай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 сентября 2025 года № 32/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Алтай на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 24/14-VIII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы – 1136280,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 937271,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6506,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162503,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1197367,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61087,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61087,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61087,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай

Алтай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/14-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 32/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/14-VІІІ шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 1. 2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1136280,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 937271,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6506,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 162503,0 мың теңге;
2) шығындар – 1197367,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61087,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61087,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61087,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының